Лопата без мозолів і болю в спині: таке можливо?


Кожен садівник-городник не з чуток знає, що таке розбиті долоні і болі в спині. Але не кожен знає, що робота на землі може бути не такою важкою, якщо користуватися “правильними” інструментами, наприклад, ергономічною лопатою.

За допомогою лопати городники призводять грунт в порядок, готують землю до посадок, борються з бур’янами, перемішують добриво і роблять багато іншої корисної роботи.

[box type=”error” align=”” class=”” width=””]Однак, щоб отримати гідний результат, доводиться довго і посилено працювати, а заодно – терпіти болі в м’язах і суглобах, дискомфорт від мозолів на руках.[/box]

Чому робота з лопатою доставляє стільки незручностей? Виявляється, основна причина – в конструкції інструмента. Звичайна лопата – це держак, що складається з ручки, тулейки і полотна. При підйомі землі рука людини знаходиться далеко від полотна, із-за чого зростає навантаження на плечовий суглоб. Крім того, звичайна ручка лопати не дозволяє без зусиль повернути полотно набік, щоб скинути грунт.

Плюс до всього під час роботи доводиться часто присідати і низько нахилятися. Ось і виходить, що для обробки навіть невеликої ділянки землі потрібно затратити багато зусиль.

Щоб трохи полегшити працю, можна спробувати скористатися титановою лопатою. Але це все ж несерйозно, так як загальне навантаження на м’язи зменшиться лише на 4%. До того ж садівникові доведеться здійснювати ті ж дії, що і з традиційною лопатою.


Іншої, більш ефективний варіант – використання ергономічної лопати з особливою конструкцією. Форма черешка цього інструменту зігнута в області тулейки на 40 град, що дозволяє знизити навантаження на м’язи спини, на хребет і зап’ястя. З такою лопатою працювати набагато зручніше: її полотно легше входить в землю, а витягується і перевертається без сильних нахилів і присідань.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Більше того – рука під час роботи не відчуває сильної напруги, так як завдяки особливій формі рукоятки рука постійно знаходиться в природному положенні.[/box]

Додаткова зручність – матеріал покриття лопати, який забезпечує зручність зчеплення з долонею і підтримує комфортну температуру в холодну погоду, не даючи рукам замерзнути.

Завдяки появі ергономічних лопат, кожен садівник-городник може полегшити роботи на землі.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: