Головна / Інструмент / Лопата без мозолів і болю в спині: таке можливо?

Лопата без мозолів і болю в спині: таке можливо?


Кожен садівник-городник не з чуток знає, що таке розбиті долоні і болі в спині. Але не кожен знає, що робота на землі може бути не такою важкою, якщо користуватися “правильними” інструментами, наприклад, ергономічною лопатою.

За допомогою лопати городники призводять грунт в порядок, готують землю до посадок, борються з бур’янами, перемішують добриво і роблять багато іншої корисної роботи.

Однак, щоб отримати гідний результат, доводиться довго і посилено працювати, а заодно – терпіти болі в м’язах і суглобах, дискомфорт від мозолів на руках.

Чому робота з лопатою доставляє стільки незручностей? Виявляється, основна причина – в конструкції інструмента. Звичайна лопата – це держак, що складається з ручки, тулейки і полотна. При підйомі землі рука людини знаходиться далеко від полотна, із-за чого зростає навантаження на плечовий суглоб. Крім того, звичайна ручка лопати не дозволяє без зусиль повернути полотно набік, щоб скинути грунт.

Плюс до всього під час роботи доводиться часто присідати і низько нахилятися. Ось і виходить, що для обробки навіть невеликої ділянки землі потрібно затратити багато зусиль.

Щоб трохи полегшити працю, можна спробувати скористатися титановою лопатою. Але це все ж несерйозно, так як загальне навантаження на м’язи зменшиться лише на 4%. До того ж садівникові доведеться здійснювати ті ж дії, що і з традиційною лопатою.


Іншої, більш ефективний варіант – використання ергономічної лопати з особливою конструкцією. Форма черешка цього інструменту зігнута в області тулейки на 40 град, що дозволяє знизити навантаження на м’язи спини, на хребет і зап’ястя. З такою лопатою працювати набагато зручніше: її полотно легше входить в землю, а витягується і перевертається без сильних нахилів і присідань.

Більше того – рука під час роботи не відчуває сильної напруги, так як завдяки особливій формі рукоятки рука постійно знаходиться в природному положенні.

Додаткова зручність – матеріал покриття лопати, який забезпечує зручність зчеплення з долонею і підтримує комфортну температуру в холодну погоду, не даючи рукам замерзнути.

Завдяки появі ергономічних лопат, кожен садівник-городник може полегшити роботи на землі.

 

Читайте також

Вибираємо лазерну рулетку: основні критерії

Рулетка для «господарського» чоловіка необхідна завжди. Треба заміряти площу приміщення, щоб дізнатися, чи поміститься в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *