Як вибрати дриль для будинку


Головними технічними характеристиками дрилів є допустимий діаметр свердління, швидкість обертання і задана потужність, середнє значення якої на сьогоднішній день знаходиться в межах від 300 до 1500 Вт. Знання таких подробиць надалі допоможе Вам визначити, чи зможе пристрій впоратися з поставленим перед ним завданням. Дрилі, що мають велику потужність, включають в себе більш широкий спектр можливостей, ніж моделі, у 500 Вт. Вибір інструменту безпосередньо залежить від виду робіт, якими Ви плануєте займатися.

Як вибрати дриль. Критерії

Кількість обертів — параметр, що вимірюється без навантаження інструменту, тобто на холостому ходу, і позначає можливості дрилі при обробці матеріалів.

Максимальна потужність дриля досягається шляхом збільшення швидкості обертання і навпаки.

Як правильно вибрати дриль для будинку

Для робіт з насадками ми рекомендуємо Вам 2-х швидкісні пристрої з механічним редуктором, так як вони забезпечені найбільшою продуктивністю. На нинішньому ринку можна зустріти моделі дрилів, які забезпечують до 3000 оборотів в хвилину, однак у професійних примірниках пристрою показник у кілька разів перевищує цей.

Важливо: переконайтеся в наявності регулятора кількості обертів дрилі, зміна положення якого дозволить Вам миттєво перетворити пристрій у шуруповерт і назад.

Такий показник, як граничний діаметр свердління дозволить власнику контролювати рівень напруги в двигуні інструменту. Настійно рекомендуємо не перевищувати встановлених меж.

Основні види патронів у дрилів

Нинішні дрилі містять в собі два типи патронів: швидкозажимний і стандартний патрон з ключем. Традиційний патрон фіксує положення свердла за допомогою спеціального ключа.

Швидкозажимний патрони, в свою чергу, поділяють на одномуфтові і двомуфтові. Кріплення свердла в двомуфтовий патрон виконується наступним чином: однією рукою блокується вал, а іншою затягується свердло. Одномуфтові ж дозволяють здійснити заміну за допомогою однієї руки, так як їх механізм автоматично виконує фіксацію потрібних елементів.

Побутовий клас

Якщо Вас цікавить пристрій для домашнього використання, то грамотніше зупинитися саме на побутовому класі, акцент в якому зроблено на ергономіку і багатофункціональність інструменту. Не варто забувати, що тривале використання побутової дрилі може привести до перегріву, а в подальшому — нестабільної роботи приладу. Мінімальний рівень шуму і вібрацій, компактність і невелика ціна — основні переваги дрилів побутового класу.

Професійний клас

Дрилі даного класу володіють підвищеною потужністю і стійкістю до зносу, завдяки чому їх можна використовувати близько десяти годин на добу, роблячи перерву кожні 45 хвилин роботи. Матеріал професійної дрилі підібраний більш якісно, що робить інструмент надійним. Більшість пристроїв даного класу забезпечений функцією удару.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: