Залишки рулонного газону – не сміття, а на створення садових меблів і скульптур

Доглянутий газон завжди радує око. На ділянці він служить відмінним фоном для дерев, квітників та чагарників. А ще газонні трави є зручним матеріалом для ліплення” і “будівництва”: з них можна створювати об’ємні і плоскі споруди. Причому зробити з рулонного газону скульптуру або садові меблі під силу не тільки професійному майстру, але і любителю.

Фігура з газону

Із залишків рулонного газону можна побудувати башту, зліпити скульптуру або фонтан, а також за допомогою незвичайної стрижки домогтися дивовижних декоративних ефектів. Для створення краси на ділянці підійдуть не тільки рулонні газони, але і насіння трав (краще – райграсу пасовищного).

Щоб зробити фігуру з рулонного газону, потрібно попередньо спорудити каркас з міцного дроту, заповнити його матеріалом, здатним утримувати вологу (мохом, наприклад). Далі в мох висівають насіння або обертають заготівлю готової дерниною, фіксуючи дротом. Подібним чином виготовляють і садові меблі (столики, диван та ін.). Однак каркасом у цьому випадку буде вже не дріт, а форма, викладена з цегли, каменю і доповнена грунтом або ж тільки з грунту.

Скульптура з газону

З рулонного газону можна зробити підземний лаз для дітей. Для цього потрібно взяти пластикову трубу і поверх її насипати земляний пагорб, який засіяти травами або накрити готовим газоном.

Підземний лаз для дітей

Ще один варіант декору газону – оригінальна стрижка. Наприклад, можна залишити нескошеным невелику ділянку певної форми (у вигляді слона, собаки, серця тощо).

Нескошеный ділянку у формі крокодила

Нарешті, зі шматків дернини рулонного газону, які залишилися після укладання, можна зробити “аплікації“: розкласти їх килимками навколо стовбурів дерев.

Аплікації навколо дерев із залишків рулонного газону
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: