Що таке 3D шпалери для стін

У наш час на прилавках будівельних магазинів можна зустріти багатий вибір різноманітних декоративно-оздоблювальних матеріалів, на будь-який, навіть самий вишуканий смак споживача. Однак навіть при такому достатку любителі нестандартного і захоплені дизайнери намагаються знайти декоративні елементи, з допомогою яких можна було б створити у внутрішньому інтер’єрі приміщення нетрадиційний і оригінальний дизайн. ЗD фото шпалери для стін, як раз входять у категорію нетривіальних рішень для створення нестандартного дизайну всередині квартири.
[box type=”note” align=”” class=”” width=””]

Зміст

  1. Наклеювання 3D фотошпалер
  2. Характеристики 3D фотошпалер
  3. 3D шпалери для стін фото

[/box]
Здавалося б ще зовсім не так багато часу тому 3D фотошпалери застосовувалися при створенні дизайну інтер’єрів модних кафе і нічних клубів. Однак тепер і звичайні споживачі звертають свою увагу на даний вид оздоблювальних матеріалів і застосовують його для оздоблення у своїх власних будинках та квартирах. На сьогоднішній день багато просунутих людей, які мислять нестандартно, з великим задоволенням застосовують 3D фото шпалери, що дозволяє їм отримати у своїй квартирі неповторний інтер’єр.

3D ремонт
3D ремонт

Оскільки сучасні квартири просто зобов’язані дарувати своїм власникам відчуття великого внутрішнього простору і свободи. На жаль, подібним похвалитися можуть далеко не всі квартири, особливо те малогабаритне житло, яке знаходяться в «хрущовках». У створенні подібного інтер’єру можуть допомогти саме 3D шпалери. Які зображення на сьогоднішній день найбільш популярні на 3D шпалери? В першу чергу, це фото підводного світу і космічні пейзажі у вигляді скупчення зірок і планет або безмежний простір. По-друге, види нічного життя міст.

панорамні 3d шпалери для стін
панорамні 3d шпалери для стін

Крім цього професійні дизайнери рекомендують при використанні фотошпалер застосовувати спеціальне освітлення, яке грунтується на застосуванні ультрафіолетових джерел світла. Подібні світильники допоможуть надати додаткового обсягу зображенням на шпалерах.

Наклеювання 3D фотошпалер

3D шпалери наклеюють на попередньо підготовлену поверхню стіни, точно так само як і при наклейці будь-якого іншого типу шпалер. Для цього потрібно під час проведення ремонтних робіт видалити зі стінних поверхонь старий негодящий обробний матеріал. Потім перевірити стіни на наявність різних дефектів, і якщо такі виявилися усунути їх. Різні відколи, вибоїни та тріщини зашпакльовують за допомогою звичайної шпаклівки або штукатурного розчину. Потім для кращої адгезії на стіну наноситься грунтовка.

красиві 3D шпалери для стін
красиві 3D шпалери для стін

Якщо ж рівність поверхні стіни вас не влаштовує своєю якістю, то в цьому випадку оптимально провести її повне шпаклювання, завдавши шар шпаклівки на поверхню, товщиною приблизно два міліметри. Після повного висихання зашпакльованої поверхні її обробляють (зачищають) за допомогою наждачного паперу дрібної фракції і знову грунтують.

До речі, при наклейці 3D фотошпалер застосовують такий же клей, як і для вінілових шпалер. Тому його також можна застосовувати, в якості грунтовки, розвівши до рідкого стану в тарі з водою. Крім цього 3D фотошпалери також наклеюються на поверхню стіни за такою ж технологією, що і вінілові шпалери. Це означає, що смуги наклеюються встик.

Важливо звернути увагу на акуратність, при наклеюванні шпалер, тут не треба поспішати, і періодично необхідно робити заміри. Оскільки із-за маленького відхилення вся картина може вийти змащеною, і візуальний ефект буде зіпсований.

ЗD фото шпалери

Характеристики 3D фотошпалер

Важливо виділити, що 3D фотошпалери – це дуже красивий декоративний оздоблювальний матеріал, що володіє відмінними техніко-фізичними та експлуатаційними даними. По-перше, вони відомі своїми водовідштовхувальними властивостями. Крім цього даний матеріал стійкий до механічних впливів.

Також подібні шпалери володіють підвищеними показниками пожежної безпеки, що досить актуально в сучасний час для безпеки квартири. 3D фото шпалери легко чистяться і миються за допомогою будь-яких миючих засобів.

ЗD фото шпалери

На сьогоднішній день 3D фотошпалери досить модні і популярні. Але їх ціна досить висока. До того ж цей обробний матеріал ще не настільки сильно розрекламований, у зв’язку з цим його продажу обмежені в основному великими містами.

Підводячи підсумок усього вище сказаного, хочеться відзначити, що 3D шпалери для стін – це відмінний сучасний оздоблювальний матеріал, який володіє прекрасними якостями і властивостями. Саме такий вид обробки дозволяє добитися оригінальних нестандартних рішень дизайну в інтер’єрі будь-якого приміщення. Крім цього, у застосуванні 3D шпалер немає ніяких обмежень. Їх можна клеїти як у вітальні, так і на кухні, і навіть в санвузлі, якщо вдасться знайти відповідні зображення. Тому робіть свій вибір, наклеюйте і насолоджуйтеся прекрасним видом.

3D шпалери для стін фото

ЗD фото шпалери ЗD фото шпалери

ЗD фото шпалери ЗD фото шпалери

ЗD фото шпалери ЗD фото шпалери

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: