Головна / Дача / Ландшафтний дизайн / Обов’язково намет повинен стояти на землі? А як щодо дерева?

Обов’язково намет повинен стояти на землі? А як щодо дерева?

Туристична палатка не обов’язково повинна стояти на землі: вона може бути підвішеною і на деревах. Про незвичайні портативні будиночки для любителів відпочинку на природі і на дачі – наш сьогоднішній матеріал.

Надзвичайно функціональну і універсальну туристичну палатку пропонує лондонська компанія Tentsile. Модель являє собою будиночок для розміщення над землею між дерев. Він поєднує комфорт і універсальність гамака з безпекою намети. Розрахований на розміщення всередині 3 осіб.

Туристичну палатку Tentsile в суху погоду можна розбити на землі. Але в подорож в горах, в сафарі, біля водойм будиночок можна підвісити і при цьому уникнути обмежень у відпочинку на природі. Розміщення на висоті не тільки створить додатковий комфорт, але і убезпечить людей від деяких комах, змій, великих хижаків.

Якщо любителі природи потребують намети особливо міцні і стійкі до сильних вітрів, то хорошим варіантом для гри дітей на дачі або відпочинку в поході буде модель The Cave з міцним надувним матрацом і гладкою поверхнею оббивки, яка протистоїть вітрам.
Тим же, хто любить подорожувати взимку, пропонуються туристичні намети від Georgi Djongarski. Це особливо міцні моделі з водонепроникних матеріалів з товстим прокладним шаром, що захищає від морозів.
Не “зимовий” турист? Тоді ось туристична палатка, яка забезпечить прохолоду в подорожі по пустелі. Модель зроблена з перероблених ПВХ-труб.
Ну, а ті, хто відпочиває на природі в стандартних для наших широт умовах, пропонуємо ознайомитися з кумедними дачними та туристичними наметами, які зроблені з традиційних матеріалів, але мають нестандартну зовнішню оббивку.


 

Читайте також

Брутальна скриня для дачі своїми руками

Брутальна скриня для дачі своїми руками: покрокова інструкція та 28 фото

Скриня – улюблений багатьма предмет меблів, який асоціюється з скарбами піратів і багатствами заможної знаті. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *