Меблі з дерева своїми руками для дачі

Хтось їздить на дачу заради грядок, хтось-заради можливості відпочити в тиші. А хтось вважає дачу віддушиною і місцем, де можна займатися улюбленою справою, наприклад, створювати меблі з дерева своїми руками.


Щоб зробити меблі з дерева своїми руками, не обов’язково бути професійним теслею. Якщо є бажання, фантазія і трохи часу, то за допомогою підручних матеріалів можна створити милі і функціональні речі.
Однією з зручних у використанні і доступних порід деревини є осика. Вона не доставляє труднощі в обробці: це дерево досить м’яке, легке, міцне. Осика хороша і іншими своїми властивостями: стійкістю до розтріскування і викривлення, зносостійкістю. Вона не гниє при контакті з водою, не виділяє смол, тому добре підходить для виготовлення вуличних меблів. Цю деревину можна пиляти, гнути, фрезерувати, склеювати, а також морити, фарбувати і полірувати.
Меблі з дерева своїми руками можна виготовляти і з інших порід. Для цих цілей, наприклад, непогано підходить липа. Вона легка, м’яка, не схильна до розтріскування і викривлення (у висушеному стані). Однак порівняно з осикою вона менш довговічна і на відкритому повітрі пошкоджується грибками. Зате з нею зручно працювати: без особливих труднощів її можна різати, стругати, гнути, колоти, а також полірувати, лакувати, морити і фарбувати.
Роблять меблі з дерева своїми руками і з ясена. Ця деревина дуже міцна, еластична, зносостійка, однак вона пошкоджується при контакті з землею. А так як вона насилу піддається просоченню, то вироби з цього матеріалу не рекомендується використовувати на відкритому повітрі. Але є у ясена унікальна перевага: він легко гнеться, тому виробам з цього дерева часто надають хитромудрі гнуті форми.
Меблі з дерева своїми руками можна зробити з пеньків, великих гілок, повалених стовбурів дерев і, таким чином, при мінімальних витратах створити чудові речі.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: