Літній садовий декор

Все частіше власники дач і приватних будинків прагнуть прикрасити свої присадибні ділянки. Який садовий декор користується найбільшою популярністю і є простим у виконанні?


Садовий декор буває масштабним і являє собою установку фонтанів і водоспадів, створення альпійських гірок, монтаж освітлення і доріжок. Прикрасити ділянку можна і за допомогою невеликих елементів. Правильно підібрані, вони істотно змінять характер саду.

Фігурки

Такі непрактичні речі, як садові фігурки, можуть значно перетворити дачну ділянку. Милі гноми, забавні звірятка або хитромудрі скульптури прикрасять навіть самий нудний ландшафт. Єдиний момент – якщо сад невеликий, то садові фігурки варто підбирати компактного розміру.

Лійки

Навіть з самого старого садового інвентарю можна зробити цілком корисні штучки. Приміром, якщо оживити лійку, то з неї вийде симпатична прикраса дачної ділянки. Перетворити непоказну лійку до невпізнання можна за допомогою фарби або картинки і лаку, що використовуються в техніці декупажу. Красиво може виглядати і стара вінтажна лійка в первозданному вигляді. В якості садового декору лійки використовують у вигляді ваз для квітів, міні-клумб або кашпо.

Букети в чайниках

Чайник – красивий і зручний вид садового декору. Цей посуд з букетом всередині може підвішуватися за ручку як кашпо, а надлишок води – виливатися через носик. Інший варіант – оформлення перил сходів чайничками різних кольорів і розмірів. Нарешті, чайник з квітами здатний стати гідною прикрасою столу або клумби.

Квіти в старому сервізі

В якості садового декору нерідко виступають і старі сервізи. Посуд, який давно не використовується, можна дати друге життя і перетворити в незвичайну прикрасу саду. Заміною радиційного кухонного посуду для декору ділянки стане і квітковий горщик. Ще одна ідея – створення з чашок і блюдець годівниць для птахів.

Підставки і ящики для квітів

Звичайні ящики, палети, вози, велосипеди або ж підставки цілком можуть стати прикрасою ділянки. З непотрібних матеріалів, наприклад, роблять клумби і квітники.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: