Кішки на дачі: ландшафтне проектування для комфорту вихованців


Щасливі кішки на дачі і задоволені сусіди – таке можливо, якщо спроектувати ділянку спеціально під потреби вусатих-хвостатих.

Кішки – тварини волелюбні, і їх постійні переміщення, особливо по навколишнім дачам, часто викликають невдоволення сусідів. Чи можна обмежити доступ чотириногих друзів на чужу територію, відвідувану ними без запрошення?

Фахівці з ландшафтного проектування пропонують власникам кішок створити на дачі особливе середовище існування, що відповідає потребам вихованців. На ділянці рекомендується облаштувати простір для ігор, полювання і відпочинку. Як це зробити найкраще?


Для початку потрібно подбати про правильну організацію котячого туалету. Для нього варто відвести місце на задвірках і створити його, наприклад, з контейнера з м’яким і пухким грунтом, який потрібно буде регулярно очищати. Вміст туалету можна переміщати в компост, а потім застосовувати його в якості добрива для саду.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Щоб вихованці навчилися користуватися приготованим для них “санвузлом“, а не влаштовували стихійний туалет у декоративних рослинах, рекомендується обсадити клумби по периметру колючим чагарником, висадити рослини, що сильно пахнуть, організувати альпійські гірки з кам’янистим і жорсткої грунтом.[/box]

Обов’язково варто подбати і про газони, на яких кішки зможуть знаходити свіжу траву. Вихованці будуть використовувати її як ласощі, спосіб позбутися деяких недуг і місце для відпочинку, де приємно повалятися і погрітися на сонці. При посадці газону потрібно уважно поставитися до вибору насіння: в суміші не повинно бути токсичних для кішок рослин.

Кішкам на дачі треба організувати місце, де вихованці зможуть бігати, стрибати, полювати на гризунів і птахів. Для цих цілей підійде і звичайний сад, але буде краще, якщо на ньому облаштувати кілька “тренажерів“.

Нарешті, кішкам на дачі необхідно поставити ємності для питної води. При бажанні їх можна красиво оформити і перетворити в декоративні акценти ділянки. І останнє, що варто зробити, поставити огорожу по периметру дачі, наприклад, з сітки-рабиці.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: