Якісні пластикові труби

Якісні пластикові труби

Якщо ви вирішили замінити старі іржаві труби, то рекомендуємо зупинити ваш вибір на вітчизняних трубах з пластику. У чому їх перевага? Дивимося.

Пластикові труби. Вибір

Пластикові вироби мають ряд необхідних якостей, які ви відчуєте вже на самому початку ремонтних робіт.

По-перше, пластикові труби мають різну довжину і діаметр, що значно розширює сферу їх застосування.

По-друге, в комплектацію до пластикових елементів йде ціла армія додаткових «гаджетів», як-то: «коліна», «перехідники», кутові з’єднання, прокладки т.д. і т.п. Загалом-то, за допомогою саме виробів з пластику ви зможете повністю обійтися без процедури згину труби в потрібному місці: всі ці проблеми чудово вирішуються спеціальними насадками.

По-третє, на користь вибору пластикових труб, каже оснащеність внутрішніми гумовими прокладками, що запобігають можливості протікання. При цьому вам не знадобиться який-небудь додатковий ущільнювач.

пластикові труби

По-четверте, труби прекрасно ріжуться звичайною ножівкою по металу, а обробка обрізних країв — секундна справа: допомагає звичайний монтажний ножик, або напилок.

По-п’яте, пластикові вироби чудово витримують високу температуру води: вони не лопнуть навіть якщо температура буде вище +900С. Також труба з пластику відмінно витримує міський тиск у водопровідній системі.

По-шосте, питома вага штучних елементів дуже мала, що дозволяє виробляти монтаж системи власноруч. Та й доставка матеріалу за місцем проживання займе всього одну ходку, чого не скажеш про металеві труби (наприклад — каналізаційних трубах великого діаметра).

пластикові труби

Що стосується цінової політики стосовно цього матеріалу, то і тут все на висоті. На висоті — в сенсі «по кишені». Звичайно, все залежить від довжини і діаметра труби, але все одно ціна за цей вид виробу не йде ні в яке порівняння з тими ж залізними трубами.

Термін експлуатації пластикових труб становить десятки років, за умови, що тиск у них буде більш-менш постійним. Але навіть якщо якась труба і дасть тріщину, то замінити її надзвичайно просто: адже вся система складова!

Вам достатньо просто перекрити воду, а потім витягти проблемну ділянку трубопроводу і замінити на нову. Зробити це дуже просто, оскільки вироби кріпляться один з одним за допомогою з’єднання стик-встик. Підніміть труби на місці з’єднання, а потім злегка провернути проблемний елемент навколо осі і на себе. Все: проблемну ділянку від’єднано. Відміряйте такий же шматок нової, відріжте в розмір і вставіть на місце. Проблема вирішена. Загалом, розібратися дуже легко.

металопластикові труби

І останнє. Як ви знаєте, існує ще один вид труб — металопластикові. Це, можна сказати, «родичі» пластикових виробів, але з тією лише різницею, що один з внутрішніх шарів металопластикових труб має шар алюмінію. Але от ціна металопластикового матеріалу вище, а основні характеристики — майже такі ж. Просто врахуйте це: навіщо переплачувати?!

У підсумку, можна сказати, що пластикові труби – відмінний вибір, і до того ж — швидке і недороге рішення в питанні заміни домашнього трубопроводу. Рекомендуємо!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: