Водовідштовхувальний герметик для ламінату


Ламінат, як і всі будівельні матеріали, володіє величезним списком достоїнств, але й має ряд недоліків. Одне з проблемних місць – це стик між ламінованим пластинами, у які періодично може потрапляти не тільки бруд і пил, але і волога — його найнебезпечніший ворог.

Виробники ламінату намагаються застосовувати все, що може хоч якось допомогти в боротьбі з вологою. Тут застосовується і воскова обробка, і збільшення вологостійкості матеріалу, за допомогою якого виробляється ламінат. На сьогоднішній день все частіше виробники радять застосовувати у процесі укладання ламінату спеціальний герметик, за допомогою якого можна забезпечити надійний захист щілин і стиків.

Часто він йде в комплекті з ламінатом і застосовується під час самого процесу укладання, якщо монтаж здійснюється замковим методом, іншими словами без використання клею.


За допомогою герметика промащують замки ламінованих панелей

Даний вид відносять до категорії силіконових герметиків, які мають високі експлуатаційні та фізико-технічні показники. У продажу вони з’явилися не так давно, але практично відразу ж змогли завоювати популярність і довіру у фахівців. Вони дуже довговічні, міцні і еластичні. Можуть бути застосовані у великому спектрі температурних режимів, як при укладанні, так і в процесі експлуатації. Головне призначення силіконових герметиків – це, звичайно ж, закладення стиків, зазорів і швів, які зобов’язані бути захищені від попадання вологи. І з цим цей матеріал ідеально справляється.


click guard — герметик для ламінату

Герметик для ламінату опинився в деякому роді паличкою-виручалочкою. Фірми-виробники підлогового покриття довго не могли знайти матеріал, який би міг ефективно захищати стики між ламінованими пластинами від проникнення вологи і води. Коли ж герметик зміг проявити всі свої найкращі сторони, стало зрозуміло, що експлуатація ламінату переходить в абсолютно нову більш високу стадію. Подібна підлога тепер стала набагато довговічніше, що в основному і необхідно більшості користувачів.


Click Guard

Більше інших досягла успіху у виготовленні герметиків для ламінату компанія з Німеччини Click Guard, яка встигла витратити на розробку матеріалу високої якості велику кількість часу. Лабораторні вивчення показали відмінні характеристики click guard. Цей герметик має високі показники вологостійкості, які можуть подовжувати термін служби ламінату. Крім цього він безбарвний і не залишає слідів на самому ламинованому покритті в процесі монтажу.

Стандартна тара – це тюбик невеликого розміру вагою 110 грам, якого вистачає приблизно для обробки стиків ламінату, площею 8-10 метрів квадратних. Наносити герметик необхідно на гребінь тонкою смугою по всій довжині. Потім панель відразу ж потрібно встановити в паз іншої пластини. Чекати не варто, оскільки герметик досить швидко твердіє.

Надлишки, які виступили зі шва краще відразу не чіпати, а після завершення укладання і до повного висихання, звичайним шпателем їх можна легко прибрати. Приблизний час засихання герметика близько 15-20 хвилин.


Ламінат в спальні

Однак не плутайте герметик з клеєм, насправді він являє собою своєрідну вологовідштовхувальну замазку. Внаслідок цього демонтаж ламінату можна зробити дуже швидко і легко. Але не всі майстри застосовують герметик під час укладання ламінату. І тут є свої причини.

В першу чергу, вони просто не знають про його існування. У другу, на роботу з герметиком доводиться витрачати додатковий час, а для найманих працівників час еквівалентний грошам.

І на останок, хотілося б звернути увагу. Фірми-виробники підлогових покриттів намагаються робити все для того, щоб удосконалити різні властивості і характеристики своєї продукції, для підвищення їх експлуатаційних термінів. Тут всі засоби хороші, проте саме створення герметиків для ламінату дозволило вирішити основні проблеми щодо захисту підлогового покриття від вологи.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: