Як виростити дерево за один дачний сезон

Не у кожного дачника є дерева з багатою кроною, під якими в жарку погоду можна поставити шезлонг і столик. Але кожен може виростити розкидисте дерево, і всього за один сезон. Як здійснити цей неймовірний задум?

Щоб виростити велике дерево за один сезон, підемо на хитрість. Насправді ми будемо його будувати: до осені рослина перетвориться в “дерево“, в тіні якого можна буде відпочивати і ховатися від сонця в останні теплі тижні року.

Для початку виберемо місце для дерева, а також визначимося з його діаметром і висотою. Рекомендована нами висота – 3-4 метри: у цьому випадку тінь від дерева буде падати на досить великий майданчик. Стовбур можна зробити дерев’яним або металевим, оформивши його нарочито грубо або, навпаки, витончено. Каркас, де виросте “крона“, краще змайструвати з декількох обручів різного діаметру і розташувати їх перпендикулярно стовбуру, приваривши за допомогою поперечок.

В основі конструкції треба буде посадити дикий виноград або іншу витку рослину. Для його швидкого зростання варто удобрити грунт. Збагатити землю можна перегноєм або гноєм з додаванням суперфосфату або фосфоритного борошна (вибір добрива залежить від типу ґрунту).

Коли виноград почне рости, бажано для його розвитку потрібно буде підв’язати стовбур рослини до стовбура конструкції. По мірі росту гілки винограду треба спрямовувати в потрібному напрямку, формуючи таким чином густу і красиву крону.

Крім “виноградного дерева” можна створювати інші топіари, причому вони можуть бути необов’язково функціональними, а просто красивими.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: