Як самому зробити гамак

Як зробити гамак, на якому буде зручно лежати і який стане прикрасою саду? Пропонуємо одну з моделей цього чудового пристосування, виготовити яке зможе будь-яка, навіть молода майстриня.


На нашому гамаку ви зможете читати або просто лежати: чим би ви не займалися, комфорт вам буде забезпечений. Для зручності тут передбачена подушечка на липучці, яка нікуди не сповзе і завжди буде залишатися на місці. Також в гамаку є кишені, в які навіть не встаючи з гамака можна покласти книгу, пляшку води або телефон. Ну, а якщо гамак полюбиться на стільки, що з приходом холодів вам буде шкода розлучатися з ним, “переселіть” його в квартиру.

Щоб зробити гамак, знадобляться наступні матеріали:
[tie_list type=”starlist”]

  • кольорова тканина (всього – 2,5 м, ширина – 1,5 м. Деталі: основа – 2,2 × 1,5 м, 1 шт.; шлевкі – 0,7 × 0,2 м, 18 шт.; обтачке – 1,5 × 0,7 м, 2 шт.);
  • смугаста тканина (всього – 0,6 м, ширина – 1,5 м. Деталі: наволочка – 0,6 × 0,4 м,1 шт.; аплікації – за бажанням);
  • біла тканина (всього – 0,5 м, ширина – 1,5 м. Деталі: кишені – 0,7 × 0,3 м, 2 шт.; аплікації – за бажанням);
  • мотузка – 40-50 м.

[/tie_list]

Порядок роботи:

1. Розкроїть всі основні деталі за розмірами, вказаними вище.

2. Якщо хочете прикрасити гамак, зробіть аплікації. Для цього намалюйте на папері шаблон і виріжте з нього аплікацію з тканини. Заготовки приметайте до основи і прітачіть зигзагом.

3. Розкроїть деталі наволочки. Настрочив липучку довжиною 10 см на деталь наволочки і такий же шматок – на основу гамака. Застібку для наволочки можна зробити з блискавки.

4. Підшийте шлевкі і прострочіть їх по краях, згинаючи навпіл і пришиваючи до основи гамака. Петлі повинні бути розташовані на однаковій відстані одна від одної. Зміцніть місця з’єднання, зробивши кілька рядків уздовж краю гамака.

5. Зробіть кишені і пришийте їх по краях гамака.

6. Просуньте мотузку в шлевкі, залишаючи петлі довжиною 80 см і зберіть їх в одну петлю.

Рекомендації з монтажу

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Гамак можна кріпити за допомогою кінців мотузки, обмотавши їх навколо дерев чи стовпів.[/box]

Другий варіант – монтаж на спеціальних гаках, прикручених до опор, які мають бути вкопані в землю на потрібній відстані один від одного.

Гамак – річ мобільна, і його можна підвішувати практично в будь-якому місці: в саду, на веранді або на лісовій галявині.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: