5 способів декору саду домашніми квітами

Нерідко влітку власники приватних будинків виставляють домашні квіти в сад або вирощують рослини не в ґрунті, а в різних ємностях. Як краще всього виглядають квіти в горщиках, ящиках та кошиках? Пропонуємо кілька варіантів оформлення ділянки квітами, посадженими не у грунт, а в ємності.


1. Прикрасити територію біля будинку можна на контрасті: наприклад, пофарбувати двері та дерев’яний настил в синій колір, а поруч з входом в будинок помістити жовтий ящик з ромашками. У цьому випадку прості квіти стануть ефектною і помітною окрасою двору.

2. Добре виглядають виставлені біля дверей кілька різновеликих рослин, висаджених у різні за матеріалом і формою ємності.

3. Вражаюче будуть виглядати квіти в горщиках, виставлених в зоні відпочинку: біля альтанки, лавочки або гамака. Для посилення ефекту можна підібрати матеріал для драпірування лави, що поєднується за кольором з декоративними рослинами.

4. Зразок “альпійської гірки” з розташованим каскадом квітами можна сколотити конструкцію з дощок і пофарбувати їх у приємний колір. Великий плюс такої “гірки” – мобільність. Її можна час від часу переставляти і розташовувати біля веранди, то у водойми, то біля лавки в зоні відпочинку. Різноманітності в садовому декорі можна домогтися не тільки зміною місця “гірки“, але її форми, що можливо, якщо складові конструкцію модулі не скріплювати між собою.

5. Привабливі місця для розміщення горщиків з квітами – межа переходу між рівнями грунту по бордюрах або між газоном і мощеною доріжкою, а також праворуч і ліворуч від сходів, що з’єднують різні рівні саду. При цьому на тлі газону краще ставити горщики з квітами, що мають високі стебла, а поряд з чагарниками – мініатюрні рослини.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: