Варіанти облаштування на дачі зони для дітей, де в теплу пору року вони зможуть грати, займатися творчістю і спілкуватися з друзями.
[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Ми вже писали про те, як самому зробити пісочницю на дачі. Сьогодні ми розповімо про оригінальні способи облаштування зони для дітей, де вони будуть розвивати творчі здібності та фантазію, спілкуватися з друзями і грати. Для втілення наших ідей не потрібно значних вкладень. Потрібна лише фантазія і увагу до потреб дитини.[/box]
1. Куточок художника
Всі малюки обожнюють малювати крейдою. Але дозволити робити це в квартирі або будинку готовий не кожен батько. Чому б не дозволити дитині займатися улюбленою справою на свіжому повітрі? Для цього можна повісити на паркані дошку для малювання, поставити мольберт, виділити місце на стіні гаража або заасфальтувати шматок двору. Більш складною модифікацією може стати куточок для творчості, розташований в тінистому куточку або під тентом і включає в себе столик, лаву або стільці. У такому затишному місці діти будуть грати з конструктором, читати, спілкуватися з приятелями або обідати на свіжому повітрі. Куточок гарний тим, що займає мало місця, простий у виконанні і відході, майже не вимагає грошових витрат.
Куточок художника |
2. Трек для іграшкових автомобілів
Якщо в родині зростають хлопчаки, то напевно у них вдома є багатий автопарк. Напевно синам сподобається ідея частину його скарбів перенести на вулицю. Щоб машинкам було зручно їздити, потрібно облаштувати для них трек. Автошляхами можуть стати доріжки з плитки або бетону навколо газону або всього будинку. Ще варіант – будівництво гоночного треку з дощок з підйомами, перешкодами, стоянкою. На таких доріжках можна буде влаштовувати змагання з друзями або поодинці: трек в будь-якому разі стане місцем для веселого проведення часу. Головне – подбати про безпеку дітей, а також зробити ігрову зону зручною.
Трек для іграшкових автомобілів |
3. Вігвам або курінь
Одне з найулюбленіших дитячих занять – будувати намети і “жити” в них. У будинку для будівель спритні малюки використовують диванні подушки, стільці і покривала, але такі споруди недовговічні. А ось якщо розгорнути будівництво у дворі або в саду, то насолоджуватися власним будиночком діти зможуть хоч весь сезон. Щоб порадувати малюків, потрібно забезпечити їх будматеріалами і виділити місце для куреня. Якщо потрібно – варто також навчити дитину азам будівництва і допомогти спорудити намет. Старші ж діти будуть проектувати і втілювати ідеї самостійно.
Вігвам або курінь |
4. Будиночок на дереві
Будиночок на дереві дитина не зробить, тому, щоб порадувати сина чи дочку, татові доведеться дістати молоток і цвяхи, запастися дошками і спорудити самому конструкцію серед гілок, не забувши подбати про надійну сходах. Звичайно, будівництво займе чимало часу і вимагатиме певних зусиль. Зате будиночок на дереві стане улюбленим місцем для ігор дитини і предметом його гордості.
Будиночок на дереві |
5. Смуга перешкод або зона відпочинку з пеньків
Іноді власникам заміських будинків доводиться позбавлятися від великих дерев у саду. Не варто поспішати перетворювати їх на дрова для печі або каміна. Частина дерева можна розпиляти на пеньки і зробити з них “табуретки”, прикрасити ними сад, спорудити з пнів смугу перешкод або огородження для пісочниці.
Смуга перешкод |