Розсувні міжкімнатні двері. Установка розсувних дверей.

Розсувні міжкімнатні двері

Розсувні міжкімнатні двері поділяються за кількома показниками. Установка розсувних дверей різного типу практично однакова, але в різних випадках є різні нюанси, які сильно впливають на кінцевий результат.

Розсувні двері відмінно впишуться в дизайн майже будь-якого інтер’єру, а так само здатні створити сприятливу атмосферу в вашому домі.

Монтаж легких розсувних дверей

Легкі двері зазвичай виготовляють з пластмаси або ДВП. У більшості випадків вони кріпляться тільки на верхні напрямні. Такий спосіб кріплення дозволяє залишити підлогове покриття в дверному отворі повністю недоторканим. До стелі кріпляться спеціальні рейки, які будуть служити напрямними.

Такі рейки в перерізі мають П-подібний профіль, кінці яких загнуті всередину. У верхній частині дверей встановлюють ролики, і двері просто вставляється в напрямні рейки. Дверне полотно просто висить на профілі. При такому монтажі варто уважно поставитися до виміру двері.

Якщо двері висять занадто високо, то знизу буде занадто великий просвіт. Це може зіпсувати весь зовнішній вигляд кімнати.

Розсувні міжкімнатні двері

Монтаж важких розсувних дверей

Більш важкі полотна виготовлені з масиву дерева, з додаванням скла або металевих вставок. Такі двері кріпляться в двох місцях. Зверху двері підтримується за допомогою направляючої, а на підлозі, вздовж руху двері монтують спеціальні санчата, за яким двері катаються на коліщатках.

Для початку потрібно встановити верхню напрямну, а потім поставити двері і зазначити місце під нижню. Закріпити тільки один кінець нижньої санчати, а другий залишити вільним. Після установки двері, необхідно зробити пробні відкриття і закриття, перевірити плавність ходу, рівень. Якщо все працює як треба, зафіксувати другий кінець.

Розсувні міжкімнатні двері

Розсувні двері касетні

Двері касетного типу у відкритому положенні йдуть в стіну. Такі двері можуть бути як простими, так і складними. Кінцеві етапи монтажу ні чим не відрізняються від перших двох. Але перед початком установки, необхідно попередньо зруйнувати стіну і зібрати її заново. Особлива увага приділяється розрахунковій частині.

Заміривши ширину дверей, на стіні, яку збираємося зносити зробити необхідні позначки. Від одвірка відзначаємо відстань на 10 см менше ніж ширина розсувних дверей. Двері не повинні повністю йти в стіну, інакше буде незручно постійно діставати її від туди. Заміряємо в трьох місцях: внизу, вгорі і по центру.

З’єднуємо ці мітки лінією і по ній починаємо демонтувати стіну. Виходить великий дверний проріз. Листами гіпсокартону відновлюємо стіну з обох сторін. Далі виробляємо монтаж направляючих і встановлення розсувних дверей. Перед шпаклюванням і чистової обробкою стін, слід перевірити роботу двері.

Як бачите, нічого складного в монтажі розсувних дверей немає. Невеликої суєти вимагає лише розсувні касетні двері. При великому бажанні, ви з легкістю зробите монтаж самостійно. Але якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися до фахівців.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: