Переваги огорож з профнастилу

Кожному власнику приватного будинку знайома проблема з облагородженням прибудинкової території. Щоб було менше поглядів від перехожих, одразу ставиться паркан. Він повинен не тільки виконувати свою пряму функцію захисту приватного простору, а й гармонійно вписуватись у загальний екстер’єр ділянки. Ми пропонуємо розглянути паркани із профнастилу. Завдяки своїм характеристикам міцності, профнастил знаходить широке застосування в промисловому і цивільному будівництві. Ми підготували чесний огляд плюсів та мінусів таких огорож, щоб вам було простіше визначитися.

Переваги огорож з профнастилу - bouw.ru

Очевидні плюси

  • Довговічність. Профільований сталевий лист на етапі виробництва захищається оцинкуванням та стійким полімерним покриттям, що значно подовжує термін його експлуатації. Профнастил не схильний до виникнення корозії, тому з легкістю витримує дощ, сніг та інші погодні явища.
  • Доступна ціна. Якщо порахувати загальну ціну на паркан із профнастилу та порівняти її з будь-яким іншим варіантом огородження, це вийде дешевше.
  • Швидкий монтаж Залежно від розміру ділянки, встановити паркан з профнастила можна за один або кілька днів. При цьому із завданням упорається навіть людина без досвіду робіт у будівельній сфері.
  • Простота у догляді та експлуатації. Пил із паркану з профнастилу здувається звичайним вітром, а серйозніші забруднення легко видаляються напором води зі шланга.
  • Висока ремонтопридатність. Якщо з якоїсь причини один із аркушів на паркані був пошкоджений, його можна точково замінити, не розбираючи всю конструкцію.
  • Великий вибір кольорів. Вибір відтінків профнастила проводиться за каталогом RAL, що дозволяє гармонійно вписати паркан в екстер’єр будь-якої стилістики.
  • Додаткова шумоізоляція ділянки. Профнастил відмінно відображає звукові хвилі.

Залежно від типу та висоти хвилі розрізняють понад 30 моделей профнастилу. Профлисти, що використовуються для будівництва парканів, відрізняються невеликою висотою хвилі і низькою здатністю, що несе, в порівнянні з призначеними для влаштування покрівель промислових будівель.

Переваги огорож з профнастилу - bouw.ru

Що щодо мінусів?

Головний мінус – це те, що профнастил гріється на сонці і не продувається. Тобто впритул до паркану не можна висаджувати дерева, квіти та чагарники. Але хіба можна вважати це мінусом з огляду на всі перелічені нами плюси? Спірне питання. Та й інших вад у профнастилу ми не знайшли.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: