Як і де застосовувати вологостійкий гіпсокартон?

Як і де застосовувати вологостійкий гіпсокартон

У даному огляді ми розповімо про вологостійкий гіпсокартон, його головні властивості та області використання. Ми надамо вам поний перелік критеріїв вибору та особливостей водостійкого ГКЛ.
Отже, на даний момент з широкого ряду будматеріалів, які дають можливість проводити оздоблювальні роботи і легке вирівнювання поверхонь, можна виділити гіпсокартонні листи, що мають в своєму модельному асортименті, разом зі стандартним, ще і вологостійкий гіпсокартон.
[box type=”note” align=”” class=”” width=””]

Зміст

  1. Властивості вологостійкого гіпсокартону
  2. Вибираємо ГКЛВ
  3. Критерії та області застосування вологостійкого гіпсокартону

[/box]

Властивості вологостійкого гіпсокартону

Подібні системи поряд з самими панелями ГКЛ, володіють всіма необхідними деталями для швидкої установки несучого профілю, всі можливі геометрії, дають можливість без особливих труднощів здійснювати весь цикл сухої спецтехнології облицювання, проведення робіт в приміщеннях з високою вологістю. Панель якісного гіпсу, обрамлена з обох сторін міцним картоном, зробила фурор у ремонтно-будівельної облицювальної галузі.

вологостійкий гіпсокартон

До основних плюсів можна віднести максимальну екологічність, невелику вагу, не складну обробку. ГКЛ концепції дають можливість фахівцям виконувати в дійсності самі неймовірні архітектурні та дизайнерські конструкції. Високоякісний будматеріал – вологостійкий гіпсокартон, володіє стандартними габаритами. Це дає можливість ще під час створення проекту без зусиль визначити кількість панелей, їх загальну вагу, ціну і т. п.

Володіючи парою головних типових габаритів, товщина виготовлених панелей здатна знаходиться в діапазоні від восьми до двадцяти чотирьох міліметрів. Зазвичай довжина варіюється від двох з половиною до майже п’яти (4,8) метрів, у поєднанні з шириною 1,2-1,3 м. Крім цього, габарити панелей здатні змінюватися за замовленням покупця.

вологостійкий гіпсокартон

Вибираємо водостійкий гіпсокартон

У широкому ряду ГКЛ систем особливо популярна продукція вироблена фірмою KNAUF. В базі неймовірного розмаїття розташовані не складні швидко встановлювані каркасні деталі та особливі характеристики гіпсокартону. Так, ГКЛ здатний приймати неймовірну геометрію, вигинаючись при впливі вологи, створюючи арочні форми та ін.

вологостійкий гіпсокартон

Гіпсокартон гігроскопічний. Це властивість можна віднести одночасно до його плюсів і мінусів, оскільки вона обмежує використання стандартного ГКЛ. Тому для кімнат з підвищеною вологістю, виробляються вологостійкі панелі гіпсокартону. Звичайно ж, вони також потребують допоміжної гідро – і вологоізоляції. Однак можна не побоюючись використовувати вологостійкий гіпсокартон для ванної кімнати, де порівняно з ним стандартний ГКЛ довго не протримається.

Як дізнатися, основні відмінності типів панелей? Вироблені листи найчастіше володіють стандартними характеристиками та на них наносяться скорочення ГКЛ, ГКЛВ, ГКЛО (О – вогне – і В – вологостійкі). При володінні вищеописаними габаритами стандартні ГКЛ мають, зазвичай, одну грань природного відтінку паперу, а другу – кавового кольору.

вологостійкий гіпсокартон

Вологостійкі листи гіпсокартону виділяються своєю зеленою колірною гамою і характеристиками, оскільки структура панелей обробляється вологостійкими, антигрибковими і імпрегнированими розчинами, що підвищують ступінь стійкості при використанні матеріалу у вологому середовищі. Подібні інгредієнти, введені в вологостійкий гіпсокартон, практично не підвищують його масу. Панель звичайного розміру важить приблизно на 2-3 кг більше стандартного ГКЛ.

вологостійкий гіпсокартон

Вже визначившись, як ви будете монтувати вологостійкий гіпсокартон, властивості якого дають можливість застосовувати його в санвузлі, необхідно пам’ятати про потреби забезпечення захисту його зовнішньої межі. У подібному випадку використовуються спеціалізовані водовідштовхувальні лакофарбові матеріали і грунтовки. Також добре працюють облицьовані ГКЛ керамічним кахлем, крім цього можна застосовувати гідрозахисні плівки і т. п.

Критерії і області використання вологостійкого гіпсокартону

В процесі будівельних робіт зазвичай постає питання, якою стороною монтувати подібний гіпсокартон. Всі панелі володіють кромками, вони здатні мати різні форми. Подібна конструкція, зроблена спеціально для гарного закладення міжпанельних стиків різноманітними типами будматеріалів.

вологостійкий гіпсокартон

Крайки здатні володіти прямокутним контуром (у цьому разі закладення не робиться), ступінчастою формою (стик шпаклюється за допомогою армуючої смуги), заокругленим профілем крайки (шпаклюється без застосування смуги).

При установці панелей фаскова сторона зобов’язана, знаходиться зовні. Для звичайної панелі зовнішньої є, найчастіше, більш світла поверхня. Ідентичне правило діє і для ГКЛВ. В принципі, вологостійкий гіпсокартон здатний володіти таким же застосуванням, що і стандартний, навпаки однак дане правило не діє.

До речі, його ціна, природно, вище і купується він для особливого застосування, у зв’язку з цим навряд чи розумно застосовувати вологостійкий гіпсокартон в тих місцях, де буде достатньо стандартного.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Фірми-виробники радять для довгого терміну служби застосовувати вологостійкий ГКЛ у приміщеннях з достатньою вентиляцією, що дає панелі можливість відводити накопичену воду.[/box]

Природно, вологостійкий гіпсокартон, властивості якого належать до повного переліку таких прекрасних облицювальних будматеріалів, можна використовувати у всіляких видах внутрішніх ремонтно-оздоблювальних робіт: для стельових систем, стінних поверхонь, створення різних внутрішніх перегородок і т. п.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: