Дров’яні печі тривалого горіння для дачі – про них

Дров'яні печі тривалого горіння для дачі

Як опалювати свою дачу? Тут існує величезна маса варіантів. По зручності використання, економічності і екологічності краще всіх себе покаже газовий котел. Однак, це занадто дороге обладнання, так і газифіковані в нашій країні поки ще далеко не всі населені пункти.

Особливо це стосується дач. Тому люди найчастіше вибирають в якості опалення дров’яні печі тривалого горіння для дачі. Дрова і понині є економним паливом.

Якщо центральне опалення або газопровід до вашої дачі не проведено, то купити дров’яну піч тривалого горіння для дачі буде найкраще всього.

Дров'яні печі тривалого горіння для дачі

Та що там – це інколи єдиний вихід! Така піч має більш високий коефіцієнт корисної дії, ніж пічки традиційних конструкцій. Конструктивно така піч є металевим кожухом з вбудованими всередині нього камерами первинного і вторинного горіння.

А тепер – про саме горіння. При закладці дров в першу камеру їх необхідно підпалювати при відкритих заслонках. Це забезпечує приплив повітря, завдяки якому пристрій розтоплюється до максимуму. Коли ви заслінки закриєте, повітря буде надходити в дуже малих кількостях, завдяки чому інтенсивність горіння дуже сильно знизиться.

У підсумку дрова перестають горіти, а починають просто тліти. Газ, що виділяється, так званим піролізом, далі потрапляє в камеру No2, де благополучно згорає. В результаті паливо витрачається дуже економно.

Дров'яні печі тривалого горіння для дачі

Отже, піч тривалого горіння на одній закладці дров може працювати 4-5 годин. Якщо ви протопите аналогічною кількістю полін просту піч, то тепла вийде дуже мало, а згорять дрова чи не миттєво.

Усередині теплообмінника, розташованого на одній із сторін опалювального приладу, відбувається рівномірна і м’яка циркуляція повітря, яка віддає тепло в простір кімнати.

Вибір пічки – справа індивідуальна, тому що моделі бувають різні, та й приміщення теж, не кажучи вже про ваші потреби. Однак, декілька важливих принципів ми все-таки виділили:

  • 1. Площа приміщення, яку зможе обігріти пічка за конкретний відрізок часу. Як правило, на ринку пропонуються моделі, які опалюють 70-250 м2.
  • 2. Малопотужна піч стане лише додатковим джерелом тепла. Найчастіше на дачу продається пічка-буржуйка тривалого горіння.
  • 3. Якщо приміщення маленьке, то потужну піч брати не рекомендується: вона зробить надто спекотно і пересушить повітря в процесі роботи.
  • 4. Піч, де є вбудована система регулювання, допоможе вам без зусиль налаштувати потрібну температуру.
  • 5. Наявність варильної панелі – відмінний додаток: ви і будинок натопите, і їжу приготуєте.

Печі тривалого горіння для дачі прості, безпечні і легкі в експлуатації. Вони економічні, мають високим рівнем ККД і пропонуються у великому різноманітті модельного ряду. Проте, для такої печі доведеться будувати димар з дуже сильною тягою, який треба буде ще і досить часто чистити
з-за інтенсивного забруднення. При цьому можна використовувати лише один вид палива. Ще один недолік – ви не зможете підключити до печі бойлер.

Дров'яні печі тривалого горіння для дачі

Однак, навіть при всіх мінусах піч тривалого горіння на дачу стане прекрасним опалювальним обладнанням, яке забезпечить у будинку прекрасний мікроклімат.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: