Що таке енергоефективний канадський будинок, та які його переваги

Що таке енергоефективний канадський будинок, та які його переваги

Енергоефективний канадський будинок – це один із найновіших трендів на ринку будівництва в Україні. Такі типи будинків стали новим і перспективним напрямком в житловому і адміністративному будівництві в нашій країні. Фахівці небезпідставно вважають, що канадська технологія в багатьох випадках економічно вигідніша і більш актуальна для наших кліматичних умов, ніж будівлі з традиційних матеріалів.

Канадські будинки – це не тільки доступність, але і високий рівень комфорту для його мешканців. Будинок за цією методикою будівництва повністю відповідає найсучаснішим будівельним нормам, а його зведення займає лічені тижні. Канадська технологія будівництва будинків полягає у виробництві витратних елементів конструкції на заводі і швидкого складання їх (на зразок дитячого конструктора) на об’єкті.

Будівництво канадського будинку: особливості технології

Канадська технологія будівництва будинку дає можливість отримувати споруди практично будь-якої складності. Будівництво будинку за канадською технологією передбачає застосування спеціальних теплоізоляційних плит, виготовлених з високою точністю в виробничих цехах компанії Сервус.

Ми пропонуємо будинки за канадською технологією під ключ і гарантуємо ідеальну сумісність всіх панелей, завдяки використанню найсучасніших технологій. Наші будинки канадської технології не вимагають високоміцного фундаменту, вони практично не дають усадки.

Будівництво за такою технологією, на сьогоднішній день — це вигідна інвестиція власних коштів в майбутнє, швидко збудовані будинки за канадською технологією від компанії Сервус відрізняє висока економічність і естетичність, практичність, надійність і довговічність.

Готові будинки за канадською технологією не вимагають проведення заходів по додатковому утепленню стін, технологія будівництва канадського будинку також гарантує, що ваша підлога і покрівля будуть надійно утеплені. Будинок за канадською технологією вигідно відрізняється на тлі стандартних будівель, він прекрасно вписується в будь-який ландшафт.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків дозволяє за ті ж гроші зводити будівлі більшої площі і енергоефективності, ніж будівлі з традиційних матеріалів. Споруда будинку за канадською технологією дозволить вам серйозно заощадити як на самих витратних матеріалах, так і на фундаменті і обробці.

Технологія канадського будинку – чому це вигідно

Ось короткий перелік беззаперечних переваг такого способу будівництва:

  • вони вирізняються доступною ціною, також вони володіють високою енергоефективністю в порівнянні з будинками з дерева, цегли чи каменю. Також вони окуповуються досить швидко;
  • спорудження цих будинків не передбачає наявності міцного фундаменту;
  • такі будинки швидко нагріваються взимку і повільно віддають тепло влітку. Будинок за канадською технологією довго зберігає прохолоду;
  • канадська технологія будинку не передбачає його усадки, тому оздоблювальні роботи всередині і ззовні можна починати відразу після зведення коробки;
  • навіть архітектурно найскладніший каркасний будинок за канадською технологією зводиться за пару місяців, а це неабияка економія ваших грошей, часу і сил;
  • канадські технології будівництва будинків дозволяють будувати навіть взимку без втрати якості;
  • виробництво будинків за канадською технологією екологічне, такі споруди відрізняються високими показниками тепло- і звукоізоляції;
  • збірні будинки за канадською технологією стійкі до самих суворих погодних умов, вони міцні і максимально довговічні.

Вартість таких будинків завжди є більш ніж доступною, а окупитись він може всього за декілька років. Будинки за канадською технологією в Україні від компанії Сервус – це ваш крок в майбутнє, це реальна економія на рахунках і надійність житла, це основа вашого сімейного і економічного благополуччя.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: