Тісна ванна: як вибрати умивальник

Тісна ванна: як вибрати умивальник

Навіть сама тісна ванна не повинна давати вам привід відмовлятися від раковини, адже це дуже важливий атрибут у кожному будинку. У цій статті ми розглянемо, які раковини зможуть без зусиль вписатися в санвузол, абсолютно будь-яких габаритів і з’ясуємо головні критерії при виборі відповідної моделі.

Маленький умивальник: межі розумного

Сучасний ринок сантехніки може запропонувати вам самі різні моделі умивальників: від по-справжньому королівських до абсурдно малих.

Чому абсурдно? – Якщо раковина буде надмірно крихітною, то умиватися над нею, чистити зуби і навіть просто вимити руки буде дуже незручно, а калюжі на підлозі і бризки на стінах точно не приведуть вас в захват. Саме тому, навіть маленький умивальник потрібно вибирати з розумом.

Тісна ванна: як вибрати умивальник

Стандартні чаші раковин мають приблизно такі розміри: довжина (паралельно стіні) 50-55 см, ширина (відстань від переднього краю до стіни) 44 см і більше, а глибина самої чаші зазвичай в межах 13-15 см. І ці цифри зовсім не випадкові!

Такі габарити дозволять зручно вмитися і вимити руки без розбризкування води. Але якщо доводиться жертвувати одним з параметрів в ім’я економії місця, то фахівці рекомендують вибирати моделі раковин
з меншою довжиною (мінімально – 32 см).

Форма має значення

Звичайно ж, в умовах тісного санвузла було б досить логічно відмовитися від умивальників хитромудрих форм. Краще всього віддати перевагу лаконічним моделям. Більше того, тут вітаються обтічні форми, щоб в умовах обмеженого простору як можна менше натикатися на кути. Тут добре виручить кутовий умивальник – ідеальне рішення для тих, хто захоче заощадити місце у ванній кімнаті.

Тісна ванна: як вибрати умивальник

Матеріал і кріплення раковини

Відразу потрібно сказати, що для малогабаритного санвузла краще всього підійдуть умивальники з кераміки або металу. І перевага в даному випадку у вазі. Справа в тому, що раковини з каменю (неважливо, що він натуральний або штучний) відрізняються солідною вагою і тому вимагають серйозної опори.

У той же час фаянсовий або нержавіючий умивальник можна кріпити на стіну, а місце під чашею використовувати з користю. Взагалі навісні елементи інтер’єру в цій ситуації є рятівними.

І ще пара порад

Заощадити ще більше місця у ванній можна за допомогою грамотно підібраного змішувача. Наприклад, з довгим виливом. Або, як варіант, можна встановити умивальник поруч з ванною і користуватися одним змішувачем.

Тоді можна купити раковину ще меншого розміру – без місця під змішувач. Також рекомендується звернути свою увагу на моделі раковин, монтованих над пральними машинами. Таке рішення здається дуже незвичайним, проте воно досить популярне серед власників малогабаритних квартир.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: