Утеплювач Піноплекс (Пеноплекс)

Піноплекс – це теплий полегшений матеріал, характерною рисою якого є міцність і тривала служба. Його установка не викликає складнощів, матеріал можна спокійно розрізати будь-яким ножем. Властивості Піноплекс дозволяють йому зайняти одне з найвищих місць серед утеплювачів не тільки на вітчизняному, але і на зарубіжних будівельних ринках.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]У нашій статті ми розповімо про пеноплекс – як про один з видів утеплювачів в будівництві.[/box]

Що таке теплоізоляційний матеріал піноплекс?

Утеплювач пеноплекс – це спінений полістирол, що виготовляється у вигляді панелей. За своїм внутрішнім складом піноплекс схожий на стандартний пінопласт, але піноплекс має перелік додаткових переваг – наприклад кращу міцність та щільність.

Характеристики Пеноплекс

Утеплювач Пеноплекс входить в ряд новітніх теплоізоляційних будматеріалів. Властивості такого матеріалу дозволяють йому стати практично ідеальною сировиною для утеплення будь-яких споруд. Властивості утеплювача Пеноплекс по суті унікальні.

Він не володіє гігроскопічністю, добре працює при перепадах температур, стійкий до максимальних і мінімальних температур, не горючий, не схильний до впливу різних кліматичних умов, а також розповсюдження плісняви – цей комплекс, разом з відмінними теплоізоляційними і звукозоляционными характеристиками, дозволяє Пеноплэксу стати чемпіоном серед утеплювачів. Крім цього, подібний матеріал не виділяє неприємних запахів, екологічний, не завдає шкоди людському організму.

Виготовлення Піноплексу

Панелі утеплювача Піноплекс виробляють з пінополістиролу, який володіє відмінною якістю, способом екструзії. Під час цього процесу в матеріалі створюються закриті сегменти, наповнені повітрям. При застиганні будматеріалу утворюється однорідна комірчаста структура, яка відповідає за теплопровідні властивості Піноплексу, і разом з цим, за його хорошу стійкість до механічного стиснення.

Використання Піноплексу

Подібний утеплювач може використовуватися фактично на будь-яких етапах будівництва:

  • для утеплення фундаменту;
  • для захисту підвалів;
  • для утеплення підлог;
  • для теплоізоляції комунікацій;
  • для облаштування різних дорожніх покриттів;
  • для утеплення стінових конструкцій, теплоізоляції лоджій і балконів;
  • для виготовлення сендвіч-панелей.

Будматеріал пінополістирол використовують у будь-яких кліматичних широтах, навіть з дуже поганими умовами. Використання такого утеплювача дає можливість істотно заощадити витрати на будматеріали, а крім цього, на теплопостачання споруди в майбутньому, за допомогою скорочення тепловтрат. Оскільки шар теплоізоляційного матеріалу товщиною в п’ять сантиметрів здатний замінити собою цегляну кладку завтовшки сто п’ятдесят три міліметри.

Види Піноплекс

Матеріал Пеноплекс проводиться кількох типів:

  • Піноплекс 31 – часто використовується для утеплення фундаменту, підлог у заміських будинках, комунікацій.
  • Пеноплекс 35. Це найпопулярніший вид, який повсюдно використовується в будівництві для утеплення будь-яких конструкцій. У зв’язку з введенням в структуру цього виду антипірена, він став не сприйнятливий відкритому вогню.
  • Пеноплекс 45 може витримувати значні механічні навантаження, у зв’язку з цим він використовується для утеплення підлог в нежитлових спорудах, для прокладки доріг, тощо.

Ціна Піноплекс

На вітчизняному будівельному ринку матеріал знаходиться на своєму олімпі, обганяючи всіх своїх суперників. Ціна Піноплекс дорожче відчизняних виробів, але лише на професійний погляд. Внаслідок добре відпрацьованої логістики, великих обсягів виготовлення і стабільним поставками Ви можете скоротити витрати. Якщо його зіставити з іншими західними утеплювачами, то ціна Піноплекс істотно дешевше при порівнянній якості.

Де купити Піноплекс

У нашій країні існує кілька заводів, побудованих у різних територіальних зонах. Кожна фабрика працює з допомогою мережі дистриб’юторів. У всіх регіональних центрах є представники, у яких можна придбати Піноплекс будь-якими партіями. Крім цього Ви можете купити Піноплекс практично в будь-якому найближчому будівельному супермаркеті.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: