Що таке кокосова плитка і мозаїка, використання в інтер’єрі

Екологічно чисті оздоблювальні матеріали продовжують набирати популярність. Серед таких трендів – плитка і мозаїка, зроблені з шкірки кокосових горіхів. Матеріал природний, унікальний і для нашої країни екзотичний. Розповімо вам про таку плитку і покажемо приклади її використання.

Що таке кокосова плитка і мозаїка, використання в інтер'єрі

Переваг у плитки з кокоса багато:

  • Довговічність.
  • Унікальний дизайн.
  • Міцність.
  • Не боїться грибка і комах.
  • Стійкість до вологи і перепадів температур, що дозволяє використовувати таку обробку на кухонному фартусі і у ванній.
  • Доглядати дуже просто – достатньо періодично протирати вологою ганчіркою. Причому розводів і плям на такому покритті практично не видно.

Що таке кокосова плитка і мозаїка, використання в інтер'єрі

Обробляють горіхову шкаралупу вручну, збирають її з кокосів, вимочують у воді, потім сортують, просушують, шліфують. У фарбуванні використовуються тільки природні компоненти. Склеюють мозаїку природними смолами. У підсумку виходить дуже красива і абсолютно безпечна для людини обробка, яка може застосовуватися з різними цілями.

Кокосова плитка не така тендітна, як керамічна, її практично неможливо розбити. У порівнянні з деревиною, кокосова шкаралупа більш стійка до подряпин і інших механічних пошкоджень.

Що таке кокосова плитка і мозаїка, використання в інтер'єрі

Її теж можна застосовувати як для обробки великих поверхонь стін, так і для створення панно на окремих ділянках, в якості декору локальної зони.

Плавні переходи відтінків, цікава текстура і практично повна відсутність швів роблять кокосову плитку відмінним вибором.

Що таке кокосова плитка і мозаїка, використання в інтер'єрі

Що таке кокосова плитка і мозаїка, використання в інтер'єрі

Укладається кокосова плитка і мозаїка просто, ніяких труднощів процес не викликає. Єдиним недоліком такої обробки є висока ціна – плитка ручної роботи, з природного матеріалу, імпортується здалеку, тому вартість доступною ніяк не назвеш.

Ціна однієї плитки розміром 30х30 сантиметрів може доходити до 200 грн. Тому даний варіант обробки поки залишається екзотикою і зустрічається нечасто, адже по кишені далеко не всім домовласникам.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: