Садово-городні маркери своїми руками

Садові маркери допомагають власникам ділянок точно визначати, яка рослина і де посаджена. Це просто таблички з позначенням сорту, виду культури, які розміщуються на грядках, у вазонах, горщиках. Розповімо і покажемо вам, як можна зробити садові маркери.Зрозуміло, садові маркери можна купити. Коштують такі готові таблички з пластика копійки, набір з 100 штук обійдеться в суму не більше 100 грн. Але ж куди цікавіше зробити подібні таблички своїми руками, щоб отримати цікаві деталі ландшафтного дизайну і прикрасити свої грядки.

Садові маркери необхідні в двох випадках:

  • Для цибулинних рослин і ефемероїдів. У таких культур верхня частина відмирає після цвітіння, і власники можуть просто забути, де саме у них росли крокуси, гусяча цибуля, тюльпани… Табличка не дасть забути про місце розташування цибулин, які на зиму потрібно буде викопати.
  • Якщо власники висадили кілька сортів, наприклад, редису, моркви, перцю. Маркери не дадуть забути, який саме сорт був посаджений і господарям буде легко порівнювати врожайність, щоб на наступний рік зробити кращий вибір насіння.

Зробити садові маркери можна з чого завгодно. Наприклад, з винних пробок.. Власне, потрібні тільки пробка і шпажка, щоб увіткнути маркер в землю. Звичайно, на пробці потрібно написати назву і сорт рослини.

Садово-городні маркери своїми руками

Просто заточені кілочки, гілки з написами. Будь-хто може зробити самостійно. І служать вони не один рік.

Садово-городні маркери своїми руками

Дуже креативний підхід. Чи не написати назву культури, а намалювати її, наприклад, на рівній тротуарній плитці або цеглі. Привабливо і наочно! Використовувати можна і просто красиві кругляки з малюнками або підписами.

Садово-городні маркери своїми руками

Палиці для замішування фарби або старі дошки — теж хороший варіант. Можна пофарбувати їх в яскраві відтінки, зробити красиві написи, і грядка буде виглядати симпатичніше.

Садово-городні маркери своїми руками

Довговічні і красиві садові маркери можна зліпити з глини.

Садово-городні маркери своїми руками

Просто ложка … ось і все, що потрібно для цікавого садового маркера.

Садово-городні маркери своїми руками

Металеві кришки. Такі маркери прослужать багато років. До речі, можна використовувати акуратно обрізані денця від консервних банок.

Садово-городні маркери своїми руками

Просто палички від морозива. Маркер невеликий, але, можливо, саме такий варіант і потрібен був власникам, наприклад, для використання в невеликих горщиках з розсадою.

Садово-городні маркери своїми руками

Як ви переконалися, зробити садові маркери, таблички зовсім не складно! І матеріали можна використовувати найрізноманітніші, не витрачаючи гроші. Трохи праці, багато фантазії і ваші грядки, вазони і горщики отримають декоративне і при цьому інформативне доповнення.

 

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: