Робимо лавку-перевертиш своїми руками

Лавка-перевертиш послужить хорошу службу дачникам, які активно займаються городництвом. Цей нехитрий винахід полегшить процес прополки, а в перевернутому вигляді подарує місце для відпочинку. Як таку лавку зробити своїми руками?

Пропонуємо зробити лавку своїми руками з дощок шириною 40 см. Їх довжина дорівнює висоті ніжок (дві по 55 см) і довжині сидіння (50 см).
Для стійкості лавки ніжки рекомендуємо зробити у формі трапецій. У верхній частині вони будуть 24 см шириною, в нижній – 38 см.

Відразу ж зверху і знизу робимо виїмки розміром 16х1 см і 30х1 см відповідно.
Далі вирізаємо в заготовках овальні отвори потрібного розміру, які будуть використовуватися як ручки.

Готуємо сидіння: вирізаємо з дошки прямокутник розміром 24х50 см.

У місцях з’єднання ніжок і сидіння висвердливаємо отвори. Вставляємо в них меблеві шканти. Для більш міцного з’єднання стики елементів проклеюємо меблевим клеєм, а після його висихання місця з’єднання зміцнюємо саморізами по дереву.

Готовий виріб фарбуємо або покриваємо лаком, а також шиємо на сидіння відповідну за розмірами подушечку. Лавка-перевертиш своїми руками готова!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: