Плюси та мінуси використання пластикової сітки

Сітка рабиця один з найдоступніших, бюджетних матеріалів для будівництва огорож навколо ділянки і всередині. Розповімо вам про пластикові сітки, які продовжують набирати популярність серед домовласників. З’ясуємо, які плюси і мінуси є у цього матеріалу.

Плюси та мінуси використання пластикової сітки

Виготовляється пластикова сітка з високоміцного поліетилену. Матеріал виходить досить міцним, куди надійнішим, ніж може здатися на перший погляд.

Основні особливості та характеристики сітки рабиці з ПВХ:

 • Невелика вага. Рулон матеріалу довжиною 20 метрів важить не більше 8 кілограмів, а погонний метр — всього 200 грамів. Легко транспортувати і переносити.
 • Осередки можуть бути різної форми — у вигляді сот, прямокутників, ромбів, кіл, квадратів. Колір теж може бути дуже різним — камуфляж, червоний, синій, зелений, сірий, білий… це дозволяє вибрати матеріал для огорожі, що відповідає естетичним перевагам власників, підібрати паркан під колір покрівлі, наприклад, оздоблення фасаду і так далі.
 • Заявлений виробниками термін експлуатації становить 40 років.
 • Можна легко мити паркан зі шланга.
 • Матеріал не вигоряє на сонці.
 • Сітка з ПВХ витримує температури від -50 °C до + 80 °C.

Плюси та мінуси використання пластикової сітки

Плюси та мінуси використання пластикової сітки

Є металеві сітки рабиці з полімерним покриттям. Вони за параметрами аналогічні сталевим оцинкованим, але додатково захищені від атмосферних впливів і виглядають привабливіше.

Перераховані вище характеристики пластикової сітки дають їй наступні переваги:

 • Гнучкість і легкість, можна побудувати паркан звивистий, незвичайної форми, що позитивно позначиться на загальному враженні від ландшафтного дизайну.
 • У спекотну погоду об таку огорожу неможливо обпектися, що може статися в разі дотику до металевої сітки.
 • Можна використовувати в якості опори для витких рослин, контакт з пластиком для них безпечний.
 • Огорожа не заважатиме циркуляції повітря.
 • Підфарбовувати не доведеться.
 • Пластиковий паркан не заважає проходженню сигналів зв’язку.
 • Не боїться корозії.
 • Надійність і міцність на досить високому рівні.
 • Монтаж можна провести самостійно, заощадивши на послугах фахівців.

Плюси та мінуси використання пластикової сітки

Виділяють садову сітку рабицю з ПВХ і звичайну. Перший варіант більш декоративний, різноманітний. Другий-простіший, але зате такі огорожі більш надійні, з особливо міцним плетінням. Осібно стоять аварійні сітки, якими огороджуються, наприклад, будівельні майданчики та інші небезпечні місця. Їх в цілому теж можна використовувати на своїй ділянці.

Мінуси пластикової сітки  очевидні. Вона не може захистити ділянку ні від очей сусідів, ні від грабіжників. З першим мінусом можна впоратися, прикрасивши паркан з сітки, наприклад, гілками, очеретом, тентом. Або висадити живопліт, використовувати разом з сіткою полікарбонат. Але все одно, говорити, що такий паркан є найнадійнішим варіантом, не доводиться.

Плюси та мінуси використання пластикової сітки

На ринку сьогодні великий вибір пластикових сіток. Серед лідерів такі виробники, як Conwed Plastics, Tenax, Tenser, SpiderNet. Вартість може варіюватися від 20 до 50 грн за квадратний метр.

Плюси та мінуси використання пластикової сітки

Вибираючи пластикову сітку для своєї ділянки, потрібно спочатку визначитися, з якою метою вона буде використовуватися — в якості постійної огорожі, опори для рослин, на альтанці і так далі. Від призначення залежить багато чого, можна вибрати менш або більш надійний варіант. Наприклад, щоб відгородитися від сусідів можна вибрати найпростішу, але міцну сітку з ПВХ. А для фасадної огорожі та декору ділянки — садову сітку з оригінальним дизайном.

Розміри осередків теж важливі, чим вони дрібніші, тим більше тіні буде давати огорожа. Крім того, матеріал повинен бути екологічно чистим, безпечним, від перевіреного виробника.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: