Плити МДВП — природа дарує найкраще

У буквальному сенсі слова переситившись продуктами, які пропонує сьогодні галузь хімічного виробництва, багато людей сьогодні знову починають дивитися «у бік» товарів і виробів, виготовлених з екологічних матеріалів. Так, безперечно, синтетичні аналоги коштують на порядок дешевше, але як показує практика, така економія у результаті виявляється малоефективною. Особливо добре це помітно, коли мова йде про матеріали для облаштування будинку. І не останнє місце в цьому списку займають утеплювачі, покликані створювати у житловому приміщенні максимально комфортні умови для проживання, незалежно від примх погоди за вікном. Чи варто говорити, що доцільно використовувати для утеплення будинку екологічний м і безпечний для життя і здоров’я людей матеріал.

Відмінно себе зарекомендував і прекрасно справляється з поставленими завданнями такий вид теплоізоляційного матеріалу, як м’які деревноволокнисті плити. Розглянемо докладніше властивості і характеристики цього матеріалу.

Які переваги відрізняють плити МДВП?

Одне з основних достоїнств м’яких деревоволокнистих плит – їх абсолютна екологічність, пояснюється особливостями їх виробництва. В якості сировини використовується деревна тріска хвойних порід деревини. Як відомо, в її складі є натуральна деревна смола (лігнін).

В процесі переробки з «маси» виділяється смола, яка згодом виконує функцію скріплюючого компонента. Тобто, деревні волокна скріплюються у плити завдяки натуральному компоненту, до складу суміші не додаються ніякі хімічні речовини, що клеять, клеї.

Крім екологічної безпеки, плити МДВП відрізняють такі переваги, як:

  • високі теплоізоляційні властивості (низький коефіцієнт теплопровідності, високі параметри питомої теплоємності), які забезпечуються завдяки пористій структурі матеріалу;
  • крім теплоізоляції. Плити МДВП також забезпечують хороші параметри звукоізоляції, що дозволяє використовувати матеріал для захисту приміщень від вуличного шуму, галасливих сусідів і т. д.;
  • утеплений плитами МДВП будинок відрізняється здатністю «дихати», тобто цей матеріал паропроникний, відмінно пропускає що накопичується вологу, тим самим виключаючи такі малоприємні наслідки, як скупчення вологи і вогкості, поява цвілі і грибка;
  • простота і практичність застосування (для укладання плит МДВП не потрібні спеціальні знання і навички, робота відрізняється низькою трудомісткістю);
  • дозволяють економити простір (на відміну від багатьох інших видів утеплювачів, плити МДВП мають мінімальну товщину (не більше 20 мм), що дозволяє ефективно утеплити будинок, не втративши вільний простір, що особливо актуально для невеликих за розмірами площі будинків і кімнат);
  • стійкість до деформацій, відсутність усадки і осипання в процесі експлуатації, довговічність (при дотриманні умов монтажу таке утеплення здатне прослужити кілька десятиліть).

Де застосовуються плити МДВП?

Такий список переваг і достоїнств обумовлює широку сферу застосування м’яких плит теплоізоляційних плит. Вони ефективні і часто використовуються для:

  • утеплення мансардних приміщень;
  • теплоізоляції покрівель;
  • захисту від проникаючої холоду стін (особливо зовнішніх), стель;
  • утеплення підлоги (підкладка з МДВП актуальна практично під будь-які види підстави підлоги — паркет, ламінат, лінолеум, системи теплих підлог).

Плити МДВП однаково ефективно використовуються як в приміщеннях житлового призначення, так і для утеплення виробничих приміщень, офісів та будь-яких інших за призначенням об’єктів. Їх екологічність, а також значний перелік інших переваг, які обумовлюють широку сферу їх застосування. А оптимальне співвідношення високої якості і прийнятної ціни дозволяє робити вибір в користь теплоізоляції плитами МДВП навіть покупцям з обмеженим бюджетом.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: