Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки. Як застосувати

Напівсухі цементні стяжки забезпечують один з найбільш надійних шарів стяжки. Це робить їх відмінним варіантом для великомасштабних комерційних і промислових приміщень, де підлога, ймовірно, буде піддана великим навантаженням, таким як важкі удари, фізичний вплив чи рух навантажувача. Також такі напівсухі стяжки відмінно піходять для житлових приміщень.

Якщо вам потрібно залити стяжку у великому комерційному приміщенні, будинку, квартирі чи гаражі – заливка напівсухої стяжки стане відмінним вирішенням цього завдання. Ви зекономите свій час та зусилля замовивши ці роботи в компанії, адже вона має великий досвід роботи, все необхідне обладнання, матеріали та добре підготовану, досвідчену команду. Все, аби бути певним того, що стяжка розроблена, змішана, нанесена та закінчена належним чином. Бо пошкодження на будь-якому з цих етапів можуть зруйнувати цілісність і якість шару стяжки та призвести до ряду проблем.

Нанесення напівсухої стяжки машинним способом містить пластифікуючі домішки, що змінюють і покращують продуктивність піску на основі цементних стяжок , що означає , що вона здатна об’єднати консистенцію, високу міцність, швидкий монтаж і чудові властивості контролю вологості з можливістю додавання ряду болтових підлогових систем, таких як підігрів підлоги чи акустична ізоляція.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: