Найкраща підкладка під ламінат. Види

Найкраща підкладка під ламінат

Основним критерієм для довгої служби і комфортної роботи ламінату, є рівність підстави, на якому лежить статеве покриття. Але навіть якщо воно відповідають всім вимогам, це не означає, що ламінат прослужить довго. Причиною такого ефекту є динамічна навантаження.

По-перше, у районах з найбільшою не рівномірністю підстави, він почне прогинатися, і це призводить до порушення замковій зв’язку між смугами ламінату, внаслідок чого відбувається руйнування ламінованого покриття.

По-друге при переміщенні по цій підлозі, буде чути гучний і чіткий звук ваших кроків по всій квартирі.

По-третє, звичайно ж, всі ці звуки будуть чути ваші сусіди.

І, по-четверте без додаткової теплоізоляції підлоги(особливо при монтажі ламінату на цементну стяжку), Вам завжди буде холодно.

Враховуючи всі виявлені недоліки перед монтажем ламінату потрібно зробити проміжний шар, який дозволив би згладити ці гострі кути, пом’якшити навантаження на ламінат (при ходьбі), і додати теплову і звукову ізоляцію перекриття. Цей проміжний шар і є підкладка для статевих покриттів.

Краща підкладка під ламінат. Види

На сьогоднішній день існує 3 основних продукту для виготовлення підкладок для ламінату — це пробка, екструдований пінополістирол і пінополіетилен.

Пінополіетилен

Найбільш поширеним є пінополіетилен. Він відмінно переносить взаємодію з будівельними лужними матеріалами (цемент, бетон), не схильні до впливу комах і гризунів, а також бактерій, грибків і цвілі. Може компенсувати невеликі нерівномірності підстави підлоги в межах 0,2 см на квадратний метр, що є необхідним мінімумом при укладанні ламінату. Завдяки структурі з закритими повітряними порожнинами в спіненій підкладці, забезпечує хорошу стійкість до проникнення вологи і хорошою звуко – і теплоізоляції.

Але цей бюджетний варіант має деякі недоліки — з плином часу, під впливом фізичного навантаження, підкладка з пінополіетилену деформується, частково втрачає свої позитивні властивості.

Пінополіетилен

Екструдований полістирол

Підкладка виготовлена з екструдованого пінополістиролу має характеристики, аналогічні коркової підкладці, і ціну близьку пенополиэтилену. Використовується як вологозахист, тепло-і звукоізоляція підлоги. Вона виробляється товщиною 0.2, 0.3 і 0.5 см в аркушах (1000х3000мм і 1000×500 мм) і рулонах (ширина — 1 м, довжина — 30 метрів). Це покриття має високу міцність на стиск (0,32 МПа) і низьке водопоглинання — 0,1% (це можна порівняти з поліетиленовою плівкою). Заявлена довговічність — складає майже 50 років.

Екструдований полістирол

Підкладки з бітуму з пробкою

Підкладка під ламінат з бітуму з пробкою. Основа складається з шарів щільного паперу, знизу обробленого бітумом і посыпанного крихтою пробки. Бітумний шар добре запобігає потраплянню вологи у ламінат, пробка створює повітряний прошарок, яка забезпечує мікро-вентиляцію і видалення вологи через плінтус. Підкладка дозволяє згладжувати невеликі дефекти підлоги, ефективно поглинає звук, має тривалий термін служби. Субстрат з бітумом і коркової крихтою відповідає найсуворішим санітарним вимогам Росії та Європи.

Підкладки з бітуму з пробкою

Пробкова підкладка

Пробкова підкладка для ламінату. Підкладка з пробки — це натуральний продукт без хімічних добавок. Пробка підкладки не гниє і не піддається впливу цвілі, а також гризунів і шкідників. Технічна пробка є відмінним тепло-і звукоізолюючим матеріалом. Пробкова підкладка не втрачає свою форму в ході експлуатації і зберігає свої властивості протягом усього життя.

Пробкова підкладка

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: