Хвиляста плитка для інтер’єру

Хвиляста плитка
В даний час керамічна плитка настільки різноманітна, вже давно минули ті часи, коли вона була лише плоскою і квадратною. Фірми виробники тепер здатні робити її з текстурою і об’ємом. Одним з найбільш блискучих рішень належить ідея надати поверхні плитки фактуру хвилі. Хвиляста плитка на даний момент знаходиться на піку популярності. Моделі з такою фактурою є в асортименті багатьох відомих компаній. Великим попитом у нашій країні має хвиляста плитка відомих іспанських брендів.

Дану плитку часто іменують рельєфною, 3D, об’ємною. Природно, текстура буває різною — на поверхню кахля можуть бути нанесені геометричні, природні, абстрактні і фантастичні орнаменти. Однак саме хвиляста текстура користується найбільшим попитом у покупців. Хвиля — це рівновага, ніжність і плавність.

Переваги хвилястою плитки

  1. З даним виробом шви стають фактично невидимими. Поверхня виглядає як одне ціле.
  2. Хвиляста плитка виглядає оригінально і цікаво. Більшість людей бояться класти кахель білого кольору в санвузлі, з-за того що він стане нагадувати лікарню. З фактурної плиткою боятися абсолютно нічого. Текстура додасть різноманітність і внесе порцію декоративності, що не дасть білосніжній кімнаті отримати «санітарний» вид.

  1. Хвилі — це, по суті, криві смуги. А смужка в інтер’єрі служить зоровим корректировщиком форми кімнати. Якщо оформити інтер’єр горизонтальними хвилями, то він візуально розшириться. Щоб витягнути стінну конструкцію вгору, необхідно створити вертикальні хвилі.

До недоліків можна віднести, мабуть, лише невеликі труднощі в догляді — чистити хвилясту плитку дещо важче, ніж звичайну.

Як використовують хвилясту плитку в інтер’єрі

Шикарно виглядає кухонний фартух, оброблений фактурним кахлем. Для подібного рішення відмінно підходить плитка з плавною і не частою хвилею — мити дане облицювання буде легше.

Більш частим гостем хвиляста плитка буває в облицюванні стін в санвузлах. Де багато води — там природно хвиля.

Якщо хвиля вибирається часта і яскраво виражена, то колірна обробка здатна завдати шкоди інтер’єру. Від подібних поверхонь просто стане рябіти в очах. Ідеальне рішення — облицювання хвилястою плиткою лише окремих стін або їх ділянок. Зазвичай в колекціях, тривимірної плитки, є і звичайні моделі з аналогічним зовнішнім виглядом (ідентичної форми і габаритів). Це вирішує завдання вибору кахлю-компаньйона.

Подібні поєднання добре працюють для поділу просторих ванних кімнат на зони. Наприклад, велику частину стінних конструкцій можна оформити рівним кахлем, а душову ділянку підкреслити хвилястою плиткою.

Хвилястий кахель — відмінне рішення для створення акцентів. Його використовують у малих пропорціях для прикраси стін і створення домінуючих зон. Необов’язково купувати помітну плитку — для того щоб створити акцент, досить буде фактурних хвиль.

З граничною обережністю слід підходити до поєднанню об’ємної плитки з ритмічними і текстурними формами. Так, сусідство текстурного кахлю з мозаїкою, швидше за все, викличе ефект надлишку.

Кращий спосіб — комбінування хвилястою плитки з рівним кахлем або однотонними стінними поверхнями. Одне з вдалих сучасних напрямів — поєднання світлої хвилястою плитки з кахлем, що мають деревну фактуру.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: