Чим видалити засохлу монтажну піну?

В даному питанні слід виходити з того, з якої поверхні необхідно видалити монтажну піну. Наприклад, спеціальний очищувач монтажної піни не рекомендується використовувати на поверхнях, які не переносять впливу ацетону. У будь-якому випадку спочатку спробуйте на непомітній ділянці. Будь-які інші засоби також можуть пошкодити поверхню, що очищається при тривалому впливі, тому приготуйте вологу серветку і очищайте краще за кілька підходів.

Спробувати можна такі засоби: Isofoam r621, уайт-спірит, Tytan Еко 500, BeLife Foam Cleaner. Як бачите, засобів більш ніж достатньо. Також можна спробувати лікарський препарат під назвою Димексид. Він продається в аптеці, відпускається без рецепта, але працювати з ним потрібно все ж обережно, в гумових рукавичках і не вдихати, так як він впливає на самопочуття. Отже, наносимо розчин в чистому вигляді на поверхню і чекаємо. Після цього видаляємо піну і зачищаємо щіточкою. Як бачите, підійде не для кожної поверхні, але в будь-якому випадку потрібно пробувати.

Якщо ж піною Ви забруднили руки (в питанні ж не сказано, що саме потрібно відчистити), то не переживайте, піна не є якоюсь небезпечною речовиною, через пару днів сама відпаде.  Якщо виводити немає термінової необхідності, то походіть так. Якщо ж потрібно терміново кудись бігти, то потримайте руки в соляному розчині і обережно, за допомогою пемзи відчистите руки. Бажано після даної процедури руки змастити дитячим кремом, щоб шкіра не сушилася

 

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: