Головна / Корисні поради / Чим видалити засохлу монтажну піну?

Чим видалити засохлу монтажну піну?

В даному питанні слід виходити з того, з якої поверхні необхідно видалити монтажну піну. Наприклад, спеціальний очищувач монтажної піни не рекомендується використовувати на поверхнях, які не переносять впливу ацетону. У будь-якому випадку спочатку спробуйте на непомітній ділянці. Будь-які інші засоби також можуть пошкодити поверхню, що очищається при тривалому впливі, тому приготуйте вологу серветку і очищайте краще за кілька підходів.

Спробувати можна такі засоби: Isofoam r621, уайт-спірит, Tytan Еко 500, BeLife Foam Cleaner. Як бачите, засобів більш ніж достатньо. Також можна спробувати лікарський препарат під назвою Димексид. Він продається в аптеці, відпускається без рецепта, але працювати з ним потрібно все ж обережно, в гумових рукавичках і не вдихати, так як він впливає на самопочуття. Отже, наносимо розчин в чистому вигляді на поверхню і чекаємо. Після цього видаляємо піну і зачищаємо щіточкою. Як бачите, підійде не для кожної поверхні, але в будь-якому випадку потрібно пробувати.

Якщо ж піною Ви забруднили руки (в питанні ж не сказано, що саме потрібно відчистити), то не переживайте, піна не є якоюсь небезпечною речовиною, через пару днів сама відпаде.  Якщо виводити немає термінової необхідності, то походіть так. Якщо ж потрібно терміново кудись бігти, то потримайте руки в соляному розчині і обережно, за допомогою пемзи відчистите руки. Бажано після даної процедури руки змастити дитячим кремом, щоб шкіра не сушилася

 

 

Читайте також

Як швидко розносити тісне нове взуття (шкіряне, замшеве)

Багато людей, купуючи нове красиве взуття, стикаються з тим, що туфлі починають тиснути, тиснути і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *