Головна / Новини / Будинок чи квартира? 17 переваг життя в приватному будинку!

Будинок чи квартира? 17 переваг життя в приватному будинку!

Будинок чи квартира? 17 переваг життя в приватному будинку!

1.Тепер у вас є свій двір. Більше не буде проблем з будівництвом гаража, вибором місця паркування. На ділянці вже є стоянка, місце під гараж.

2.У вас немає сусідів ні зверху, ні знизу. А значить, вас ніколи не розбудять дрилем о 8 ранку, не затоплять окропом або каналізацією. І точно не забудуть вимкнути газ, наражаючи на небезпеку для життя.

3.Від несподіваних поломок не застрахований ніхто. Шланг до умивальника може тріснути і у вас. Жили б у квартирі, та ще й на 9 поверсі – ремонт в квартирі сусідів обійшовся б в цілий статок. Той, хто живе у власному будинку, нікого не затопить.

4.Влітку ви засинаєте в тиші, без криків і лайки “веселої” компанії на вулиці. Не кажучи вже про звуки нічної природи.

5.Завжди біля приватного будинку можна виділити шматок землі для вирощування зелені, ягід і навіть фруктів.

6.Навіть якщо у сусідів трапиться пожежа, то ваш будинок навряд чи постраждає Хоча, на відміну від багатоквартирного будинку, сусіди з приватних будинків обов’язково прибіжать допомагати.

7.До пляжу далеко, але дуже хочеться позасмагати? Без проблем! Діставайте шезлонг і влаштовуйтеся зручніше просто у власному дворі.

8.Можна побудувати власний басейн, звести баню.

9.Ваші діти завжди під наглядом. Вони граються біля будинку, далеко від проїжджої частини і підозрілих осіб.

10.Ви давно хотіли завести велику собаку? Тепер це не проблема, адже у вас є власний приватний будинок.

11.У вас немає під’їзду, де гріються підозрілі особи і збираються галасливі компанії.

12.Облаштувати тренажерний зал навіть у великій квартирі непросто. Максимум, що ви можете встановити – бігова доріжка або велотренажер, штанга і кілька гантелей. У дворі будинку можна тренуватися абсолютно з будь-яким обладнанням, поставити повноцінний турнік і бруси. Ніщо не зможе перешкодити вашому тренуванню.

13.Вибір будівель обмежений тільки площею ділянки і вашою фантазією. Власники приватних будинків із задоволенням будують затишні альтанки, зводять гаражі і майстерні.

14.Хороший приватний будинок коштує недешево – це факт. Але з продажу більшості квартир, можна побудувати будинок з набагато більшою площею.

15.Де ще ви зможете погуляти босоніж по приємній зеленій траві? А також влаштувати пікнік без цікавих поглядів і засуджень з боку? Звичайно ж, у дворі свого будинку.

16.Власники будинків будують окремі льохи, в яких можна зберігати консервацію, картоплю і навіть вино. Продукти в погребі зберігаються набагато краще, ніж в сирому підвалі. До того ж, у більшості жителів міських квартир немає навіть і його.

17.Сучасні будинки обладнані всім необхідним: гаряча і холодна вода, газ, інтернет. І в разі “аварії”, завжди є можливість завести генератор, приготувати їжу на мангалі, або накачати воду зі свердловини.

 

Читайте також

Фундамент на палях (сваях) для будинку

Для надійного будинку потрібен міцний фундамент Для того, щоб побудований будинок або прибудова на ділянці …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *