Будинок чи квартира? 17 переваг життя в приватному будинку!

Будинок чи квартира? 17 переваг життя в приватному будинку!

1.Тепер у вас є свій двір. Більше не буде проблем з будівництвом гаража, вибором місця паркування. На ділянці вже є стоянка, місце під гараж.

2.У вас немає сусідів ні зверху, ні знизу. А значить, вас ніколи не розбудять дрилем о 8 ранку, не затоплять окропом або каналізацією. І точно не забудуть вимкнути газ, наражаючи на небезпеку для життя.

3.Від несподіваних поломок не застрахований ніхто. Шланг до умивальника може тріснути і у вас. Жили б у квартирі, та ще й на 9 поверсі – ремонт в квартирі сусідів обійшовся б в цілий статок. Той, хто живе у власному будинку, нікого не затопить.

4.Влітку ви засинаєте в тиші, без криків і лайки “веселої” компанії на вулиці. Не кажучи вже про звуки нічної природи.

5.Завжди біля приватного будинку можна виділити шматок землі для вирощування зелені, ягід і навіть фруктів.

6.Навіть якщо у сусідів трапиться пожежа, то ваш будинок навряд чи постраждає Хоча, на відміну від багатоквартирного будинку, сусіди з приватних будинків обов’язково прибіжать допомагати.

7.До пляжу далеко, але дуже хочеться позасмагати? Без проблем! Діставайте шезлонг і влаштовуйтеся зручніше просто у власному дворі.

8.Можна побудувати власний басейн, звести баню.

9.Ваші діти завжди під наглядом. Вони граються біля будинку, далеко від проїжджої частини і підозрілих осіб.

10.Ви давно хотіли завести велику собаку? Тепер це не проблема, адже у вас є власний приватний будинок.

11.У вас немає під’їзду, де гріються підозрілі особи і збираються галасливі компанії.

12.Облаштувати тренажерний зал навіть у великій квартирі непросто. Максимум, що ви можете встановити – бігова доріжка або велотренажер, штанга і кілька гантелей. У дворі будинку можна тренуватися абсолютно з будь-яким обладнанням, поставити повноцінний турнік і бруси. Ніщо не зможе перешкодити вашому тренуванню.

13.Вибір будівель обмежений тільки площею ділянки і вашою фантазією. Власники приватних будинків із задоволенням будують затишні альтанки, зводять гаражі і майстерні.

14.Хороший приватний будинок коштує недешево – це факт. Але з продажу більшості квартир, можна побудувати будинок з набагато більшою площею.

15.Де ще ви зможете погуляти босоніж по приємній зеленій траві? А також влаштувати пікнік без цікавих поглядів і засуджень з боку? Звичайно ж, у дворі свого будинку.

16.Власники будинків будують окремі льохи, в яких можна зберігати консервацію, картоплю і навіть вино. Продукти в погребі зберігаються набагато краще, ніж в сирому підвалі. До того ж, у більшості жителів міських квартир немає навіть і його.

17.Сучасні будинки обладнані всім необхідним: гаряча і холодна вода, газ, інтернет. І в разі “аварії”, завжди є можливість завести генератор, приготувати їжу на мангалі, або накачати воду зі свердловини.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: