Вибір водостічної системи

Вибір водостічної системи

Вам пощастило! Нарешті сталося те, чого Ви чекали довгий час! Ви будуєте свій будинок. Свій власний! Як приємно це звучить. Як музика! Основні роботи вже позаду, і на душі поступово стає спокійно і мирно.

Покрівля лягла без всяких зайвих рухів. Стало зрозуміло про водостоки. Але Вам здається, що це така дрібниця, на яку навряд чи потрібно витрачати багато нервів. А даремно!

Чи потрібен водостік

А для чого взагалі потрібні водостічні пристрої? Здавалося б, все просто. Але, виявляється, що грамотно встановлений водостік грає далеко не останню роль! Зовнішні стіни, цоколь – без водостічної конструкції можуть отримати дозу надмірного зволоження, про наслідки якого, напевно, розповідати не має сенсу! Основа Вашого будови – фундамент – може також запросити «захворіти» цієї хворобою, якщо не приділити належної уваги водовідведення!

З покрівлі воду можна «навчити» стікати прямо на землю! Це найпростіший варіант водостоку, який в народі іноді обзивається неорганізованим. Це рішення підходить для невеликих будівель, і за умови, що вода не потраплятиме, наприклад, на тротуари. При такому варіанті видалення опадів на перевірку виявляється багато підводних каменів – можна грунтовно зіпсувати фасад будівлі, знову ж таки – страждає фундамент від сильного гідростатичного напруження.

Але вихід із ситуації, звичайно ж, лежить на самій поверхні! Зробити неорганізований водостік організованим! Нескладна конструкція жолобів дозволяє робити відведення води до зовнішніх ринв.

водостік

Де придбати

Ринок не відчуває нестачі в водостічних системах. Різноманітні будматеріали багато хто зараз пропонує у великому асортименті – все залежить від бажання замовника. Будь-які естетичні та інженерні рішення нікого не залишать без уваги. Все залежить від площі будівлі, висотних відміток і, звичайно ж, від Вашої фантазії! В рамках розумного, звичайно!

Сьогодні придбання водовідвідної конструкції, не є великою проблемою, оскільки зараз в даному сегменті будівельного ринку присутня величезна кількість варіантів водостічних систем, як з ПВХ пластика так і з метала, а зокрема з оцинкованої сталі, причому що перші, що другі варіанти водостічної системи, можуть випускати як європейські, так і вітчизняні виробники.

Які існують варіанти

Існує кілька варіантів водостічних систем. Почнемо по порядку!

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Так в подальшій нашій статті ми з вами розглянемо всі переваги і недоліки вироблених з ПВХ пластика і металу.[/box]

Перевагою водостічних пристроїв з ПВХ пластика, є його відносно невисока ціна для кінцевого споживача, оскільки основний матеріал, з якого виробляється дана водостічна система (пластик), є в рази дешевше, ніж метал. На труби, лійки, кути, ринви ціна дуже демократична. Так само такий водостік має однорідне забарвлення по всьому виробу, що гарантує однорідність всієї водостічної конструкції по всьому периметру покрівлі.

водостічна система

Крім перерахованих вище достоїнств водостоку з ПВХ, варто також сказати про простоту його монтажу, який не потребує будь-яких спеціальних пристосувань. Якщо ж говорити про недоліки такого варіанту то тут варто відзначити той факт, що така система дуже схильна до високих температурних коливань, що може привести до того, що водостік почне «коробити» або ж по просто «крутити». Так само водостічні системи з ПВХ мають обмежений вибір колірної гами (в основному за все три кольори, в залежності від виробника) і обмежений вибір самих пристроїв. Так в деяких виробників присутній всього два варіанти системи (90-75 і 130-90).

У свою чергу, сталевий металевий водостік має значно вищу ціну (в порівнянні з ПВХ водостоком), однак по своїх достоїнствах металевий набагато краще, ніж пластиковий. Металевий водостік спокійно переносить будь-які температурні коливання, а використання оцинкованої сталі забезпечить значну довговічність. Крім того, металеві водостоки мають величезний вибір колірних рішень, що дозволить замовнику підібрати водостічну систему під колір його покрівлі.

Вибір за вами!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: