Реставрація ванни рідким акрилом

Поява на ринку такого чудового будівельного матеріалу, як акрил, відкрило нові горизонти й дозволило повернути до життя старі добрі чавунні ванни, які і тримають тепло, і в догляді не надто вибагливі, і служили вірою і правдою в наших квартирах не одне покоління!

Може здатися, що своїми силами повернути стару ванну до життя за допомогою акрилу не вийде. Насправді все тут просто і зрозуміло. Більш того, сама робота займе у вас пару годин! Навіть дуже стара ванна після ваших праць засяє новизною.

Реставрація ванни акрилом: інструкція

Усвідомлюєте, що ваша ванна виглядає далеко не найкращим чином? Хочете оновити її і добитися презентабельного зовнішнього вигляду? Нічого краще, ніж рідкий акрил поки для вирішення цієї задачі придумано не було!

Чому люди вибирають реставрацію ванни акрилом? Тому, що це просто і дешево! Заміна чавунною ванною на найдешевшу обійдеться в кілька разів дорожче. Та й по трудомісткості обробка поверхні акрилом ні в яке порівняння не йде з повноцінною заміною!

Купити стакріл або рідкий акрил ви зможете в будівельних магазинах і спеціалізованих торгових точках. Комплект складається з затверджувача і основної суміші.

Затверджувач — обов’язковий компонент рідкого акрилу. Завдяки йому визначається густина рідини і якість готової обробленої ванни. Саме завдяки затверджувачу ваша наливна ванна вийде акуратною. На ній не буде жодного потека, а поверхня буде виглядати так, ніби вам привезли нову ванну з магазину. Щоб кінцевий результат вийшов ідеальним, потрібно заздалегідь підготуватися.

Як виглядає процес роботи:
[tie_list type=”checklist”]

  • Очистіть ванну від старої емалі. На ній напевно є тріщини, сколи, відшаровуються ділянки.
  • З допомогою абразивного миючого засобу видаліть з поверхні пил, уламки та сміття.
  • Вимкніть ванну від системи каналізації.
  • Відчистіть злив і точку переливу.
  • Обезжирте поверхню, використовуючи спеціальні засоби.

[/tie_list]

Підготовчий етап роботи завершено! Тепер можна приступати до приготування акрилової суміші. Додайте суміш і акуратно перемішайте. Зверніть увагу, що бульбашок у рідкому акрилі бути не повинно — в результаті вони залишаться на поверхні ванни і зіпсують красиву картинку!

Нанесення рідкого акрилу потрібно починати з кута. Склад акуратно розподіляється по бортику. Не поспішайте і не дуже старайтеся з кількістю акрилу — шар повинен вийти досить тонкий і рівним.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Щоб шар акрилу рівномірно розподілився по стінках, рекомендується акуратно наливати його на краю. Акрил сам буде стікати по поверхні вниз, утворюючи рівний тонкий шар без єдиного потека.[/box]

Коли процес нанесення завершено, вам залишається лише чекати. Як правило, рідкий акрил висихає за 36-40 годин. Проте дешеві марки можуть сохнути і довше. Інформацію про швидкість висихання ви зможете прочитати на упаковці.

Як правильно провести процедуру: рекомендації та нюанси

Реставрація ванн рідким акрилом відгуки отримує тільки позитивні. При мінімальних фінансових і тимчасових витратах можна отримати бездоганний результат. Пару годин роботи, і стара некрасива ванна перетворюється в білу, наче вчора вийшла з конвеєра.

Важливим етапом у проведенні роботи є якісне знежирення поверхні. Краще зробити це кілька разів, ніж потім мучитися з повторним залиттям акрилом ділянок, які почали кришитися. Залишки жиру і води – ось що впливає на рідкий акрил!

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]Після того, як ви відключили ванну від системи каналізації, слід під отвори поставити ємності, в які стечуть акрилові надлишки.[/box]

Досвідчені фахівці завжди обкладають підлогу картоном, а стіни обклеюють малярською стрічкою. Це дозволяє не зіпсувати плитку у разі, якщо краплі акрилу опиняться на стіні або на підлозі.

Перед тим, як починати роботу, ми рекомендуємо подивитися відео, ознайомитися з порадами та рекомендаціями тих, хто професійно реставрує ванни акрилом.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: