7 сучасних ванних кімнат для вашого будинку


Повісьте в своїй ванній кімнаті велике розкішне дзеркало над раковиною, щоб візуально розширити простір.

Ці 7 сучасних ванних кімнат ідеально підійдуть для вашого заміського будинку.

Незалежно від того, чи будете ви ремонтувати чи починати з нуля, ці установки принесуть вам необхідне натхнення і розуміння.

Почнемо нашу подорож в марнославство з плавним дизайном, який буде охайним, акуратним і може використовуватися як натхнення, як у великих, так і в невеликих ванних кімнатах. Ми любимо контрастність в нейтральних тонах і сучасні апаратні рішення.

На щастя, це ще більш традиційний дизайн, ідеально підходить для сімейних будинків.

Якщо ви хочете додати деяку кольоровість у ванну кімнату, ознайомтеся з цим дизайном. Тут ми бачимо багатий, тиковий тон, який покриває шафи поруч з золотим обладнанням. Він дає полірований і унікальний блиск.

Чорно-біле, завжди класична комбінація кольорів, – це правило застосовується до всієї естетики. Ви можете побачити, як це прекрасно працює в цій ванні. Мармурова стільниця прекрасно контрастує з чорним каменем, окантовкою з красного дерева і золотим обладнанням.

Якщо ви хочете трохи азіатського впливу всередині свого будинку, то ця настройка може бути 100% джерелом натхнення, яке вам потрібне. Змішуючи сучасний стиль з тонкою чистотою азіатського дизайну, це плаваюче марнославство чудово поєднується з маленькими ріжками.

Ви можете легко створити ванну кімнату з сучасним почуттям середини століття. Не кожний сучасний простір має бути “жорстким краєм з холодною особистістю“. Замість цього, ви можете перепрофілювати старі шматочки і дати їм нове життя, як ви бачите, в наступному прикладі.

Чому б не спробувати індустріальний тренд? Ви можете стилізувати простір по-сучасному, але з більш мужніми і дистанційними нюансами. Просто подивіться на це неймовірне творіння з його металевим обладнанням і об’ємним сховищем для білизни.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: