Вишукана спальня в темних тонах

Вишукана спальня в темних тонах

Спальня в темних тонах – досить сміливе рішення. Прийнято вважати, що темні кольори надають приміщенню похмурість. Однак, навіть чорний колір, правильно вписаний в дизайн спальні, додасть кімнаті витонченості і зробить її дуже затишною.

спальня в темних тонах

спальня в темних тонах

Темні кольори активно використовуються у всіх стилях оформлення – від класичного до сучасного. Кілька правил, які важливо дотримуватися в оформленні:

  • Акценти. Обов’язково повинні бути контрастні елементи. Можливо, яскраві аксесуари, або поєднання темних тонів з більш світлими.
  • Підкреслити глибину кольору можна і потрібно з допомогою фактур – будь то дерев’яні панелі, або текстиль, глянцевий блиск або елегантна матовість шкіри. Такі деталі виграшно виглядають на акцентной стіні.
  • Використовуйте дзеркала – вони ефектно виглядають на темному тлі.
  • Не варто вибирати щільні тканини для портьєр, інакше спальня в темних тонах стане надто важкою.

Вишукана спальня в темних тонах
Дизайн спальні в темних кольорах має свої позитивні і негативні сторони. Наприклад, якщо кімната розташована на сонячній стороні, вона буде сильніше нагріватися, зате в ній можна чудово виспатися, адже серотонін (гормон, що відповідає за гарний настрій) виробляється тільки в абсолютній темряві. У тому випадку, коли всі стіни однакового темного відтінку, приміщення візуально зменшиться. При вмілому підборі кольорів і матеріалів темний інтер’єр буде виглядати статусно і вишукано.

Вишукана спальня в темних тонах Вишукана спальня в темних тонах

Вишукана спальня в темних тонах Вишукана спальня в темних тонах

Вишукана спальня в темних тонах

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: