Приклади використання балкона для приміщень різного призначення. Дизайн балкона

Лише на початку може здатися, що обмежений простір балкона істотно скорочує список можливих варіантів використання цього додаткового приміщення.

Сучасний господар вже давно не використовує це утилітарне приміщення як комору, а влаштовує там кабінет, майстерню, оранжерею, дитячу зону, тренажерну, кальянну, місце для трапез і навіть спальню.

Щоб розмістити на кількох квадратних метрах зі специфічною геометрією повноцінну і функціональну обстановку, необхідно вдатися до різних варіантів дизайнерських прийомів. У справу йде не тільки візуальне розширення простору, за рахунок використання світлих тонів обробки, дзеркальних, глянцевих, скляних поверхонь, але і встановлення компактних меблів (частіше виготовлених на замовлення за індивідуальними розмірами), максимальне звільнення підлоги – складне меблювання, стелажі і консолі, які кріпляться до стін.


Місце для трапез – один з найпопулярніших варіантів використання балкона або лоджії. Якщо з вашого балкона відкривається чудовий вид на міський пейзаж або того краще – з вікон можна побачити світанок або захід, неприпустимо буде не скористатися такою чудовою можливістю. Ширина деяких лоджій дозволяє встановити компактний обідній стіл, в інших же доводиться задовольнятися барною стійкою або неширокою консоллю (найчастіше продовженням підвіконня).

Також ефективним прийомом може стати встановлення компактного круглого (овального) столу або заглушку.Не менш популярним рішенням є організація куточка для читання і відпочинку на балконі або лоджії. Логічно встановити стелажі для домашньої бібліотеки і організувати зручне місце для читання книг в наповненому світлом приміщенні. Навіть якщо скління балкона з рамами, природного світла все одно буде достатньо для комфортного розміщення. У цьому випадку, крім стелажів з книгами, в дизайн балкона необхідно буде вписати пару зручних крісел або компактний диванчик, отоманку.Балкон робочий кабінет

Для того щоб організувати сучасний робочий кабінет, необхідно зовсім небагато корисного простору. Саме такими скромними розмірами і має балкон або лоджія. Невелика консоль може бути використана в якості робочої поверхні (сучасні ноутбуки або екрани комп’ютерів займають небагато місця), зручне регульоване крісло і пара підвісних полиць для зберігання документів та канцелярії.Ще одним популярним варіантом використання балкона є організація на ньому місця для зберігання за рахунок установки стелажів. Навіть неглибокий стелаж, монтуємий від підлоги до стелі, дозволяє
розташувати величезну кількість речей домашнього вжитку. При цьому конструкція не виглядає масивною за рахунок відсутності фасадів. Добре продуманий стелаж без проблем впишеться в дизайн балкона і навіть доповнить його.Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: