Модні ідеї дизайну балкона і лоджії

Ви досі використовуєте свій балкон для зберігання старих саней, лиж або сезонної гуми? Враховуючи постійний ріст цін на нерухомість, таке використання ваших власних квадратних метрів навряд чи можна назвати раціональним.

Як позбавити балкон від всіх непотрібних речей і перетворити його в кімнату для куріння або місце для сушіння білизни, в робочий кабінет, домашню студію або навіть річну спальню?

Незалежно від того, скільки у нас в розпорядженні квадратних метрів, але вільних завжди замало. Ми пропонуємо вам вибір з модних ідей дизайну балкона і лоджії. Організуйте свій додатковий простір з різними функціональними цілями.


З чого почати?

Перш ніж перетворити дорогоцінні 2-5 квадратних метрів в затишний куточок, який стане
вашим джерелом гордості, вам потрібно розробити детальний план дій. Перш за все, ви повинні вирішити, чи буде ваша робота по благоустрою балкона або лоджії декоративною (будівництво залишається відкритим і тільки фасад покритий обробним матеріалом) або конструктивною (балконне скління і ізоляція).

Вибір буде залежати від ваших особистих переваг і очікувань. Є щасливчики, які живуть на півдні та мають прекрасний вигляд на море, який відкривається прямо з їх балконів. Така структура просто створена для того, щоб її вдосконалили і створили місце для їжі наприклад, щоб жувати собі і мати чудовий вид на морський пейзаж. А у кого то балкони снігом засипає і зима 9 місяців у році. В такому випадку, бадкон доведеться доопрацювати значніше.


Виготовлення відкритого балкона

У вас є можливість бути на свіжому повітрі, не виходячи з власного будинку – відмінна ідея для тих, хто живе в південній частині країни. З точки зору дизайну відкритого фасаду, у власників не так багато варіантів. На додаток до традиційного покривного матеріалу, конструкція може бути прикрашені оригінальними кованими оградках і живими рослинами.

Все залежить від того, як прикрашений фасад вашого багатоквартирного будинку, і чи хочете ви зберегти існуючий дизайн свого власного парапету або виділитися з натовпу.


Міцний металевий каркас із вставками з прозорого, напівпрозорого або литого пластика різних кольорів (як правило, колір, вибраний для гармонійного поєднання з кольором фасаду будівлі) часто можна розглядати як паркан у сучасних багатоквартирних будинках.

Щоб створити оригінальне зображення відкритого балкона, ви можете використовувати замовну і спроектовану раму. У будь-якому випадку, перш ніж планувати реконструкцію зовнішнього балкона, з’ясуйте, чи не має будівля історичного значення і чи дозволено орендарям реєструвати парапети на свій розсуд.

Прекрасним способом прикрасити балкон у разі відкритого планування може стати використання живих рослин. Щоб зберегти все існуюче внутрішнє простір для розміщення балконних меблів, використовуйте наступні пристрої для розміщення рослин:

  • квіти розташовані вздовж бічних огороджень;
  • зелений декор знаходиться біля основи забору;
  • якщо над вами є балкон, можна розмістити квіти в підвісних кашпо для квітів;
  • для альпіністських рослин ідеальним варіантом буде решітка, яка прикріплюється до стін з обох боків дверей.Очевидно, що декоративний дизайн балкона – це справа сезонне, що підходить для теплої сухої погоди. Тому всі елементи повинні бути переносними, легкими і переважно складними.

Вибирайте компактні садові меблі, які не бояться впливу дощу і пекучого сонця. І будьте готові до того, що в сильний вітер і дощ вам потрібно буде прибирати предмети текстилю (подушки, знімні сидіння, ковдри, тощо) до будинку.

При проектуванні балкона закритого типу є ще кілька варіантів дизайну і типів функціонального виконання. Розглянемо їх у другій частині цієї статті.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: