Який фартух вибрати для кухні?

Кухонний фартух став атрибутом комфортного і красивого побуту. Створені сотні матеріалів, які допоможуть грамотно захистити стіни від вологи, пари, спеки, жиру, температури… Але як же складно буває визначити, який фартух вибрати для кухні! Як знайти оптимальні варіанти і не помилитися з вибором?

Види фартухів для кухні

Фартухи для кухні бувають:
[tie_list type=”checklist”]

  • пластикові;
  • плиткові;
  • скляні;
  • з МДФ.

[/tie_list]
Треба сказати, що різновидів існує набагато більше, але сьогодні ми пропонуємо зупинитися на найбільш затребуваних.

Фартухи з пластику

Красиві, дешеві і не дуже довговічні пластикові фартухи встигли стати ознакою тимчасовості. Звичайно, їх можна встановити в надії, що вони вірою і правдою служитимуть років десять, але на практиці виявляється, що строк служби ледь дотягує до 5 років. Та й то — при суворому дотриманні правил експлуатації. Простий монтаж і демонтаж, звичайно, теж додають популярності.

Фартухи з МДФ

Використовувати МДФ для обладнання фартухів почали зовсім недавно. Є думка, що ідея виробляти фартухи з цього матеріалу з’явилася після того, як звичайні люди почали використовувати для обробки робочої поверхні на кухні меблеві плити, ламінат та паркетну дошку. У підсумку панелі з МДФ виявилися практичніше, так як для них не потрібно ідеально вирівнювати стіни. На жаль, матеріал показав себе не кращим чином в умовах високої вологості, а тому споживачі стали все частіше звертати увагу на більш дорогі плиткові або скляні фартухи.

Фартух з плитки

Традиційний варіант оформлення фартуха — плитка. Мозаїчна, керамічна, глиняна, кахлі, кам’яна, дерев’яна, пробкова… Виробники буквально щороку вигадують нові рішення для устаткування кухонних фартухів. Вибирати і правда є з чого. Наприклад, для не зовсім рівних стін варто купити мозаїчну плитку — вона дозволить приховати дрібні дефекти. Шанувальники вишуканих стилів оцінять можливість виготовити фартух з кахлями або дизайнерської плиткою. Більшість споживачів віддають перевагу звичайній керамічній плитці, підібраної в тон інтер’єру.

Фартухи зі скла

Прогресивно і сучасно на будь-якій кухні виглядають фартухи зі скла. Це можуть бути розрізнені панелі, сполучені в композицію, цільні однотонні скляні полотна, скло з фотодруком… Вибір у покупців величезний! Але і ціна не порадує: доведеться вибирати між бажанням дістати ексклюзив і прагненням заощадити на устаткуванні фартуха.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: