Фартух для кухні зі скла

Скло міцно увійшло в побут, замінило багато популярних колись матеріалів і навіть трансформувалося! Хто б міг подумати ще 20 років тому, що скляні панелі замінять плитку на кухонних фартухах? Але це сталося. Більш того, все більше компаній пропонує і фасади зі скла на кухню, адже це не тільки модно, але ще і дуже красиво! Матові і прозорі, кольорові і однотонні панелі зі скла здатні прикрасити будь-який інтер’єр, розширити простір і обдурити зір…

Плюси і мінуси скляного фартуха на кухню

Різноманітність забарвлень і стильових рішень дозволяють підбирати варіанти панелей зі скла для будь-яких інтер’єрів.

Плюси скиналей

Скинали — особливий вид фартуха. Він гарний майже у всьому, крім одного — ціна виявляється занадто висока. І не кожен покупець готовий купити фартух для кухні зі скла, який за вартістю обходиться як кілька кухонних шафок.
[tie_list type=”plus”]

  • Скинали практично не мають стиків, в яких будуть накопичуватися грибок і бруд.
  • Швидкий і чистий монтаж.
  • Можливість вибирати кольори, малюнки, фото, персонажів, місця для друку на поверхні.
  • Грамотно підібраний скляний фартух з фотодруком здатний візуально розширити навіть дуже вузький простір.
  • Простий догляд без зайвих витрат сил.

[/tie_list]

Мінуси фартухів зі скла

[tie_list type=”minus”]

  • Висока вартість.
  • Втрата привабливості при порушенні рекомендацій по догляду. Проте дрібні подряпини у разі необхідності можна прибрати за допомогою спеціальних поліруючих паст.

[/tie_list]
Сучасні фартухи зі скла обладнуються так, щоб покупець сам міг поміняти принти і картинки під ним — досить зняти кріплення і замінити обридлий малюнок новим.

Фартухи зі скла дуже міцні й довговічні – їм не страшні високі температури і перепади. Якщо кожен день протирати скиналь засобом для миття скла, накопичуватися жир не буде, а ваш фартух прослужить не одне десятиліття!

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: