Головна / Вентиляція та опалення / Витяжка на кухні: корисне придбання

Витяжка на кухні: корисне придбання

Багато з нас думають, що на нашій кухні має бути, у обов’язковому порядку, плита, мийка, стіл, стільці, а ось про таку річ як витяжка згадують далеко не всі. Чи нам потрібна витяжка на кухні чи ні? Говорити на цю тему можна нескінченно. Особливо тяжко доводиться тим, у кого на кухні стоїть газова плита — жовта стеля і жирні шпалери є результатом проникнення продуктів горіння в наше життя.

За весь час існування витяжок змінилося небагато — дизайн, однак функція їх не змінюється, вони як і раніше призначені для очищення повітря від гару і кіптяви. Щоправда сучасні вид витяжок роблять це набагато ефективніше. Витяжки поділяются на наступні різновиди: плоскі, купольні і вбудовані.

Плоскі витяжки вішаються над плитою, але їх особливість — їм не потрібен вихід у вентиляцію. Такі витяжки очищають повітря за допомогою фільтрів. Купольні витяжки виконані у вигляді конуса, який підвішується над плитою, зверху кріпляться колінчасті розподільні труби, які викидають все, що витягне витяжка, у вентиляційні шахти. Вбудовані витяжки теж плоскі, тільки зверху у них кріпляться труби, які заховані в шафках.

В першу чергу робота витяжки залежить від мотора — з якою швидкістю і ефективністю витяжка буде проводити очищення повітря, а також наскільки безшумно вона буде це робити. В сучасних витяжках зазвичай мотор захований в шумопоглинаючій гумовий блок, а від витяжки мотор відокремлює прокладка з антивибрацией. Завдяки цьому, витяжка працює дуже тихо.

При виборі витяжки для кухні просто необхідно звернути увагу на виробника, яким виготовлений мотор. Краще буде, якщо вони будуть випущені однією фірмою — виробником. Вибираючи тип витяжки слід пам’ятати про наступне: купольна витяжка виглядає найбільш сучасно, а її труби не порушать загальний вигляд вашої кухні. Адже за рахунок того, що такі витяжки викидають забруднене повітря за межі вашої квартири, витрачати гроші на нові фільтри для неї вам не доведеться.

Якщо кухонні шафи та інше начиння над плитою вам вішати не особливо хочеться, то краще купити плоску витяжку. Але справа в тому, що, зробивши такий вибір, вам потрібно буде заздалегідь запастися для неї запасними фільтрами.

Найголовніше деталь — ніколи не забуваємо, що основне значення при виборі витяжки має те, з якого матеріалу її виготовили. Краще, якщо це буде харчова нержавіюча сталь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *