Головна / Оздоблювальні роботи / Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей

Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей

Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей

При зведенні будинків в нашій країні, для того, щоб розділити будинок на поверхи, найчастіше використовуються плити. Найчастіше та сторона плити, яка буде служити підлогою, є більш горбистою, з явними нерівностями. Для стелі, навпаки, вибирається більш гладка сторона. Якщо ви хочете дізнатися, як же вирівнюють подібний підлогу, наша стаття для вас.

Стяжка для ідеальної підлоги

Всі ми звикли, що для заливки підлог використовуються готові сухі суміші. У сучасному світі технології швидко йдуть вперед, і на зміну бетону, який кришиться і дає чимало пилу, прийшла мода робити наливні підлоги. Європейські суміші цікаві саме тим, що містять інгредієнти, які сприяють самостійному розгладженню підлоги без вашої участі.

Підставою такого підлоги, яка кладеться під суміш, може служити полістирол: він добре поглинає тепло і звуки низьких частот. Також полистиролова підстава сприятливо позначається на термінах висихання суміші — вони скорочуються всього до кількох днів.

Вирівнювання підлоги

Зовнішнє покриття може бути будь-яким: від кахля до ковроліну, ламінату — все, що душі завгодно! Товщина стяжки буде мінімальною, що дозволить використовувати це рішення в тому числі в типових квартирах з невисокою стелею.

Робота з наливним підлогою умовно поділяється на два основних етапи:

  • основна стяжка: базове вирівнювання рівня підлоги, при цьому сама поверхня не є ідеально рівною;
  • оздоблювальне покриття: усуває недоліки першого етапу, видаляючи нерівності і шорсткості поверхні. Як результат — отримуємо ідеально рівну підлогу!
Основна стяжка містить в складі досить великі частки, що дозволяє досить грубо працювати з сумішшю на першому етапі. Наївно думати, що можна обійтися такою сумішшю — не потрібно витрачати сили даремно, нічого не вийде. Потрібно просто вирівняти підлогу по рівню, щоб в подальшому завдати більше дрібнодисперсну суміш — оздоблювальне покриття. З ним вже реально зробити поверхню підлоги ідеально рівною.

Економія на матеріалах, використовуваних для стяжки підлоги — неприпустима розкіш. Переробляти частину наливної підлоги не вийде, тому в разі роботи з неякісним матеріалом доведеться переробляти все. Пам’ятайте — хороша підлога прослужить вам все життя!

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *