Головна / Двері та вікна / Вибираємо виробника дерев’яних вікон

Вибираємо виробника дерев’яних вікон

Вибираємо виробника дерев'яних вікон

Вибираючи дерев’яні вікна, покупці найчастіше віддають пріоритет таким критеріям як: ціна, час виготовлення і зовнішній вигляд. Ігнорується факт того, що якісність і довгостроковість служіння вікон залежать від фірми — виробника.

Іноді в цілях економії часу і грошей, покупці звертаються до маловідомим фірмам, робота яких, в результаті, не виправдовує очікувань і витрат.

Що ж потрібно враховувати при пошуку фірми по виготовленню дерев’яних вікон? Не потрібно звертатися до послуг тих фірм, які виникли зовсім не давно і заманюють покупців за допомогою подарунків і знижок. Ці компанії всього лише намагаються заманити до себе покупців, пропонуючи знижки більше 10 відсотків, вони навмисне завищують ціни на свої послуги, а про якість таких робіт варто тільки здогадуватися. Показовим критерієм довіри до фірми може послужити її існування, зокрема, п’ять років роботи на ринку може свідчити про стабільність компанії і наявності позитивної репутації.

У великих компаній є свої налагоджені зв’язки з постачальниками сировини, фурнітури, склопакетів, лаків та інших матеріалів. Виробник працює на сучасному, дорогому обладнанні, що відповідає високим критеріям якості.

Щоб дізнатися чи володіє фірма усіма правами на виготовлення та реалізацію дерев’яних вікон, потрібно поцікавитися про наявність відповідної ліцензії, вивчити її. Фірма зобов’язана пред’явити ліцензію покупцеві, а якщо з якоїсь причини вам відмовляються дати можливість з нею ознайомитися, то це може бути першим показником її сумнівної репутації. Коли всі документи в наявності, і компетентність менеджера вселяє довіру, то наступним кроком до придбання вікон буде ознайомлення зі зразками продукції: випробувати зручність відкривання і закривання вікна, міцність фіксації стулок, оглянути якість декоративного та захисного покриття.

Постарайтеся дізнатися відгуки колишніх клієнтів, і простежте за тим, щоб всі роботи проводилися згідно ДСТУ. Ще одним показником довіри до фірми може послужити термін гарантії, яка дається на продукцію: занадто малий (менше року), або навпаки, занадто великий термін (понад двадцять років) не може бути доброю ознакою.

 

Читайте також

Конденсат на пластикових вікнах

Виробники і споживачі ПВХ вікон часто стикаються з такою фізичною проблемою, як конденсат. Він утворюється …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *