Головна / Електрика / Вибираємо відповідний генератор

Вибираємо відповідний генератор

Вибираємо відповідний генератор

Основні відмінності різних генераторів між собою криються в тому, який вид палива вони використовують при своїй роботі. Варіанти є наступні: бензинові, газові, дизельні.

У цій статті ми будемо оглядати і порівнювати між собою характеристики цих типів продукції.

Отже, почнемо — газовий генератор. Подібний варіант на перший погляд здається раціональним та розумним вибором — він екологічний, тихо працює, обслуговування обходиться зовсім недорого. При цьому ложкою дьогтю буде остаточна ціна, через яку Ви, ймовірно, не захочете навіть слухати про подібну покупку.

Генератор на дизельному паливі, на відміну від газового, більш довговічний, доступніше за ціною і паливо для нього дістати простіше. Але вони дуже галасливі, а їх вихлоп дуже отруйний.

На відміну від своїх старших дизельних побратимів, бензинові генератори шумлять менше — в іншому це приблизно та ж пісня. Вони найбільш популярні через їхню невисоку ціну.

Який генератор вибрати?

При виборі основне значення має те, чи вам потрібен генератор в якості резервного, або в якості основного джерела електроенергії. У першому випадку ідеальним варіантом буде бензиновий генератор — він дешевше, але паливо може коштувати дорожче. Дизельні машини працюють на більш дешевому паливі, тому підійдуть в другому випадку.

У разі, якщо генератор потрібен вам на невеликий термін, розумніше буде взяти його у прокат. Економлячи на купівлю, можна дозволити собі вибрати гідний варіант.

Після того, як вами був зроблений вибір та придбаний генератор, неминуче постане питання про те, як його правильно встановити. Якщо при установці допустити помилку, то обладнання не прослужить вам довгу службу, і різних дрібних неприємностей буде виникати набагато більше. Тому, щоб не переплачувати згодом на ремонті, можливо, буде вигідніше найняти фахівця, який зробить всі роботи сам. Також пам’ятайте, що всі генератори — споживачі пального, тому технікою безпеки не можна нехтувати ні в якому разі.

Несправності і ремонт

Ремонт зазвичай потрібно тільки двигуну — інші частини можуть працювати десятиліттями, не ламаючись. Від якості силової установки буде залежати те, з яким інтервалом доведеться запрошувати майстра для ремонту і обслуговування. Найдешевші і частіше найменш якісні варіанти взагалі можуть зажадати ремонту через кілька десятків годин роботи. У більш дорогих варіантів більш високої якості ремонт може не знадобитися протягом багатьох років.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *