Цікаві статті
Головна / Оздоблювальні роботи / Технології ремонту стелі

Технології ремонту стелі

Технології ремонту стелі

Ремонт для всіх, неймовірно складний, багатоетапний і складний процес. Якщо Ви хочете почати ремонт своєї нової квартири, радимо Вам почати з ремонту стелі.

Існує два види стель – основні і підвісні. Перші це стелі, для яких потрібно штукатурити стіни, фарбувати, обклеювати шпалерами спеціальними. Другі ж, підвісні, поділяються на багато типів (панельні, натяжні і так далі).

Якщо Ви робите ремонт в новому будинку, то Ви можете найчастіше не сумніватися в його стані і рівності його стін, а якщо в старому, то варто ретельно оглянути всі стіни, деформації стельових плит, і прийняти рішення яким чином згладити такі нерівності – звичайними будівельними матеріалами (штукатурка) або спеціальними сумішами або сітками. Якщо Ваш будинок цегляний і досить старий, швидше за все доведеться довго вирівнювати стелю, а якщо панельний, то деформації в ньому незначні, хіба що можуть з’являтися щілини між панелями будинку, які можна легко замазати шпаклівкою.

Технології ремонту стелі

Як підготувати поверхню стелі?

Не важливо, чи вибрали ви звичайну стелю, або підвісну, натяжну, Вам обов’язково буде потрібно підготувати стельову поверхню, і цей процес складається з кількох нескладних етапів.

Поверхню старої стелі потрібно обов’язково відчистити від старого покриття, бруду та сміття. Після цього Вам необхідно вирівняти стелю. Якщо Ви вибрали натяжну, підвісну або рейкову стелю, то не обов’язково це робити, хоча бажано.

Щоб визначити всі нерівності поверхні потрібно використовувати нульовий рівень. Потім приступають до етапу вирівнювання. Наносять шпаклівку і чекають коли вона повністю висохне. Після цього варто відшкурити стелю і покласти грунт. Якщо Ви хочете пофарбувати свою стелю, варто нанести спеціальний шар шпаклівки, і почекати ще кілька днів, потім дуже ретельно відшкурити і відтгрунтувати. Після всіх цих робіт, Ви, нарешті, можете пофарбувати свою нову стелю в будь-який колір і будете дуже раді результату.

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *