Головна / Вентиляція та опалення / Профілактичне обслуговування кліматичних систем

Профілактичне обслуговування кліматичних систем

кондиціонер

Кондиціонер для нас став цілком буденним явищем, але, на жаль, деякі споживачі зовсім не уявляють собі, як це працює і чого потрібно періодично дотримуватися, щоб кондиціонер рідше виходив з ладу.

Не всі знають, що кондиціонер — це дуже складний і високотехнологічний інженерний пристрій, при експлуатації якого треба регулярно проводити технічне обслуговування кваліфікованими фахівцями. Слід зазначити, що профілактичне або сервісне обслуговування проводиться на справно працюючому обладнанні, а не на тому, що зламалося. Це принциповий момент. Завдяки регулярному сервісному обслуговуванню, обладнання працює штатно досить тривалий час. При цьому ймовірність його поломки мінімальна.

Поломка кондиціонера часом призводить не тільки до витрат на ремонт, але також існує можливість відмови електронної техніки, яку він охолоджує, псування іншого майна. Як правило, відразу помітити погіршення роботи кондиціонера неможливо. Процес цей розтягнутий у часі, така специфіка цього пристрою. В результаті рано чи пізно відбувається відмова кліматичного обладнання і для відновлення його працездатності потрібний дорогий ремонт. Наприклад, заміна найважливішого елемента кондиціонера — компресора коштує близько 500 у. е. або навіть більш для дорогих моделей.

Багаторічна статистика говорить про те, що тридцять відсотків поломок відбувається із-за економії на технічному обслуговуванні. Своєчасне проведення профілактичних заходів подовжує час працездатності кондиціонера і істотно зменшує ймовірність раптових поломок. Кондиціонер, будучи складним технічним пристроєм, аналогічно автомобільній іномарці зобов’язаний пройти черговий техогляд в сертифікованої організації.

На жаль, далеко не всі гравці на ринку кліматичного устаткування здатні надати клієнтам сервісне обслуговування. Тим не менш, багато великих компаній, розуміючи важливість і необхідність сервісного обслуговування, розвивають цей напрям, завдяки чому відкриваються сервісні центри з обслуговування кліматичної техніки. Тут вам нададуть повну інформацію щодо необхідного переліку робіт, а кваліфіковані співробітники зможуть провести необхідні роботи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *