Головна / Дах та покрівля / Пристрій холодної покрівлі

Пристрій холодної покрівлі

Пристрій холодної покрівлі

Безліч компаній пропонують на сьогоднішній день різні варіанти вирішення проблеми, пов’язаної з покрівлею дахів. Більшість фахівців дотримуються думки, що слід робити завжди тільки утеплену покрівлю, проте, частина фахівців вважають, що потрібно вибирати в більшості випадків саме холодну покрівлю. Так в чому ж зиск?

Холодну покрівлю вибирають з-за економічних причин. Вона більш дешева в установці і купівлю матеріалів. Однак, такий тип покрівлі встановлюють тоді, коли немає необхідності ставити утеплену покрівлю, наприклад, в літній кухні або дачному будиночку.

Конструкція холодної покрівлі дуже проста. На крокви, в першу чергу, кладуть ізоляційний шар, щоб не дати волозі потрапити всередину горища з поверхні даху. Перед початком установки необхідно визначитися з вибором. Чи будете ви надалі утеплювати горище чи ні? Якщо ви не збираєтеся цього робити, тоді вам слід придбати більш дешеву ізоляцію, що заощадить ваші кошти. Але якщо можливий варіант, що потрібно утеплювати приміщення, тоді слід звернути свою увагу на дорогі варіанти гідроізоляції. Більш дорога гідроізоляція допоможе вам встановити утеплювач і гідроізоляцію тісно один до одного, що захистить від намокання утеплювача.

Невелика частина власників будинків вважає, що холодна покрівля просто непридатна в холодних кліматичних зонах. Це поширена помилка: якщо правильно утеплити перекриття горища, то проблем не виникатиме. Таке рішення є оптимальним у невеликих будинках і застосовується давно.

Для покриття холодної покрівлі можна вибирати різні матеріали. Профільний лист і металочерепиця є кращими рішеннями, такі матеріали прослужать вам дуже довго і якісно. Також потрібно звернути увагу на матеріали, створені за допомогою полімерів, термін служби таких матеріалів підвищується в рази.

Переваги холодної покрівлі дають їй право зайняти хорошу позицію в будівництві дачних будинків, і що досить непогано, одну з найбільш економічних.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *