Цікаві статті
Головна / Будівельні роботи / Плюси і мінуси профільованого бруса

Плюси і мінуси профільованого бруса

Плюси і мінуси профільованого бруса

При виборі відповідного матеріалу для зведення будинку завжди враховується ціна матеріалу і його корисні властивості. Профільований брус — саме те, що потрібно, а будинки з нього користуються зростаючою популярністю.

Деякі плюси профільного брусу:

  • застосовується для отримання бруса тільки деревини, що відповідає екологічним вимогам;
  • порівняно низька вартість по відношенню до клеєного бруса, а за властивостями теплозбереження не має собі рівних;
  • обмежуються низьким рівнем витрати на наступні оздоблювальні роботи в наслідок акуратно зібраного будинку.
Дачні будинки з профільного бруса — приклад кращого рішення при виборі. Такі будинки мають значний перелік достоїнств з лишком покривають деякі нечисленні недоліки. Використовуючи малу кількість робочих будинок збирається за короткий час, так як на брусі є спеціальні сполучні вузли, завдяки яким збірка проходить як у дитячому конструкторі. Що важливо — для таких будинків не потрібно важкий фундамент.

Не потрібно конопатити профільний брус, на відміну від оциліндрованої колоди, в процесі складання, а почати проживання в ньому можливо відразу після завершення будівельних робіт.

Є фактор, який не можна не враховувати — бажано дати такому будинку осісти протягом року, а тільки потім продовжити подальші роботи по внутрішній обробці. Осадка будинку з такого матеріалу, навіть з природною вологістю, може досягти 10%.

Загальне оздоблення будинків обмежується фарбуванням або покриттям лаком стін, так як дерево — само є окрасою з красивою і неповторною структурою. Гладкі і рівні стіни в затишному будинку не вимагають додаткової обробки.

Дерев’яні будинки завжди будуть затребувані. А чому? Ось відповідь: будинок з профільованого бруса володіє оригінальним кольором і візерунком, індивідуальністю деревини.

Абсолютно однакові будинки з бруса будуть мати візуальні відмінності з-за різних брусів, використовуваних у конструкції будинку. Вони будуть унікальними.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *