Плюси і мінуси профільованого бруса

Плюси і мінуси профільованого бруса

При виборі відповідного матеріалу для зведення будинку завжди враховується ціна матеріалу і його корисні властивості. Профільований брус — саме те, що потрібно, а будинки з нього користуються зростаючою популярністю.

Деякі плюси профільного брусу:
[tie_list type=”plus”]

  • застосовується для отримання бруса тільки деревини, що відповідає екологічним вимогам;
  • порівняно низька вартість по відношенню до клеєного бруса, а за властивостями теплозбереження не має собі рівних;
  • обмежуються низьким рівнем витрати на наступні оздоблювальні роботи в наслідок акуратно зібраного будинку.

[/tie_list]
Дачні будинки з профільного бруса — приклад кращого рішення при виборі. Такі будинки мають значний перелік достоїнств з лишком покривають деякі нечисленні недоліки. Використовуючи малу кількість робочих будинок збирається за короткий час, так як на брусі є спеціальні сполучні вузли, завдяки яким збірка проходить як у дитячому конструкторі. Що важливо — для таких будинків не потрібно важкий фундамент.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Не потрібно конопатити профільний брус, на відміну від оциліндрованої колоди, в процесі складання, а почати проживання в ньому можливо відразу після завершення будівельних робіт.[/box]

Є фактор, який не можна не враховувати — бажано дати такому будинку осісти протягом року, а тільки потім продовжити подальші роботи по внутрішній обробці. Осадка будинку з такого матеріалу, навіть з природною вологістю, може досягти 10%.

Загальне оздоблення будинків обмежується фарбуванням або покриттям лаком стін, так як дерево — само є окрасою з красивою і неповторною структурою. Гладкі і рівні стіни в затишному будинку не вимагають додаткової обробки.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Дерев’яні будинки завжди будуть затребувані. А чому? Ось відповідь: будинок з профільованого бруса володіє оригінальним кольором і візерунком, індивідуальністю деревини.[/box]

Абсолютно однакові будинки з бруса будуть мати візуальні відмінності з-за різних брусів, використовуваних у конструкції будинку. Вони будуть унікальними.

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: