Головна / Будівельні роботи / Пінобетонні і газосиликатні блоки

Пінобетонні і газосиликатні блоки

інобетонні і газосиликатні блоки

У сучасному будівництві все частіше з’являються нові матеріали, які не поступаються своїми характеристиками міцності і довговічності – такими є пінобетон і газосилікат.

Пінобетон, за своєю суттю – це звичайний цементний розчин, але з тією відмінністю, що під надлишковим тиском у нього, за принципом спінювання шампуню, вводяться піноутворюючі добавки. Технологія рівномірного розподілу повітряних бульбашок в розчині при твердінні, сприяє створенню замкнутих осередків, утворюючи поризованную суміш. Отримана суміш розподіляється в форми зі спеціальними перегородками, в яких при застиганні виходять вже готові блоки. Далі, до повного затвердіння, матеріал проходить витримку на повітрі.

Газосилікат виготовляється з використанням кварцового піску, вапна, цементу, води, а спінювання порівнюється з гасінням вапна або соди (утворюючи вуглекислий газ). На відміну від виготовлення пінобетону, спінювання і твердіння розчину для газосилікату проходить в автоклаві при дотриманні певної технології. Матеріал в автоклавній печі піддається термічному загартуванню водяною парою з температурою дві тисячі градусів Цельсія і тиску 8-12 атмосфер. Це дозволяє одержувати готові вироби з однаковою якістю по всьому блоку, чого не можна досягти при виготовленні пінобетону. Газосилікат в порівнянні з пінобетоном легше, але більш міцний, має на багато кращу тепло — звукоізоляцію, його простіше штукатурити.

Газосилікатні блоки, на відміну від формованих піноблоків, нарізають на спеціальних верстатах, чим досягаються їх точні геометричні розміри. Це дозволяє проводити їх кладку на спеціальному клеї, не збільшуючи товщини кладки швів, як на цементному розчині, забезпечуючи тим самим скорочення втрат тепла крізь стіни будинку на 15-20%. Тому з газосилікатних блоків будинок буде тепліше, ніж будинок з піноблоків.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *