Головна / Будівельні роботи / Переваги оциліндрованої колоди

Переваги оциліндрованої колоди

Переваги оциліндрованої колоди

Будинки та котеджі будуються на протязі десятків років. І хоча принципи їх будівництва залишаються колишніми, асортимент використовуваних матеріалів за останні роки значно розширився. Отже, давайте розглянемо основні плюси і мінуси сучасних матеріалів.

Розглянемо оциліндровану колоду та основні її переваги.

Найбільша перевага будинку, побудованого з оциліндрованої колоди, це дешевизна і екологічність. Адже сама колода являє собою природний матеріал, який позитивно впливає на організм за рахунок виділення в повітря корисних речовин. Оскільки виготовлення даного матеріалу не вимагає великих витрат, то і придбання його не вимагає великих коштів.

Також будинки з оциліндрованої колоди таять у собі ще одну перевагу — цей матеріал володіє дуже низькою теплопровідністю. Взимку тепло такий будинок утримує дуже добре. А це дозволяє використовувати стіни невеликої товщини. При цьому економляться кошти на опалення приміщення. А влітку в такому будинку, незважаючи на спеку на вулиці, завжди буде прохолодно.

При перерахуванні переваг будов із оциліндрованих колод необхідно торкнутися і естетичну складову. На відміну від цегляних і панельних будівель, рубані виглядають стильно і красиво навіть без обробки.

Простота збірки також є перевагою будинку з цього сучасного матеріалу. Витрати часу на проведення всіх видів будівельних робіт значно скорочуються. Також не складе праці розібрати такий будинок і перевезти на нове місце.

Але, поряд з достоїнствами, у лазні або будинку з цилиндровки є і певні недоліки.

Передусім зазначимо, що подібні споруди схильні до займання. Для збільшення їх стійкості до пожеж, матеріали слід обробляти спеціальними засобами.

По-друге, споруди з дерева дають усадку. Тому обробку не слід починати раніше, ніж через півроку — 8 місяців після завершення будівництва.

По-третє, деревина, з часом втрачає свої властивості і зовнішній вигляд. Потрібно доглядати за нею, щоб уникнути цього. Як варіант, можна використовувати сайдинг або інший облицювальний матеріал для захисту від впливу природних факторів.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *