Переваги оциліндрованої колоди

Переваги оциліндрованої колоди

Будинки та котеджі будуються на протязі десятків років. І хоча принципи їх будівництва залишаються колишніми, асортимент використовуваних матеріалів за останні роки значно розширився. Отже, давайте розглянемо основні плюси і мінуси сучасних матеріалів.

Розглянемо оциліндровану колоду та основні її переваги.

Найбільша перевага будинку, побудованого з оциліндрованої колоди, це дешевизна і екологічність. Адже сама колода являє собою природний матеріал, який позитивно впливає на організм за рахунок виділення в повітря корисних речовин. Оскільки виготовлення даного матеріалу не вимагає великих витрат, то і придбання його не вимагає великих коштів.

Також будинки з оциліндрованої колоди таять у собі ще одну перевагу — цей матеріал володіє дуже низькою теплопровідністю. Взимку тепло такий будинок утримує дуже добре. А це дозволяє використовувати стіни невеликої товщини. При цьому економляться кошти на опалення приміщення. А влітку в такому будинку, незважаючи на спеку на вулиці, завжди буде прохолодно.

При перерахуванні переваг будов із оциліндрованих колод необхідно торкнутися і естетичну складову. На відміну від цегляних і панельних будівель, рубані виглядають стильно і красиво навіть без обробки.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Простота збірки також є перевагою будинку з цього сучасного матеріалу. Витрати часу на проведення всіх видів будівельних робіт значно скорочуються. Також не складе праці розібрати такий будинок і перевезти на нове місце.[/box]

Але, поряд з достоїнствами, у лазні або будинку з цилиндровки є і певні недоліки.

Передусім зазначимо, що подібні споруди схильні до займання. Для збільшення їх стійкості до пожеж, матеріали слід обробляти спеціальними засобами.

По-друге, споруди з дерева дають усадку. Тому обробку не слід починати раніше, ніж через півроку — 8 місяців після завершення будівництва.

По-третє, деревина, з часом втрачає свої властивості і зовнішній вигляд. Потрібно доглядати за нею, щоб уникнути цього. Як варіант, можна використовувати сайдинг або інший облицювальний матеріал для захисту від впливу природних факторів.

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: