Головна / Будівельні роботи / Переваги будівництва з цегли

Переваги будівництва з цегли

Переваги будівництва з цегли

Технології сучасного будівництва розвиваються з неймовірною швидкістю. З’являються нові будівельні матеріали, які простіше і зручніше в обігу. Нові технології і методики конструкції дозволяють істотно скоротити час і сили, витрачені на будівництво об’єктів. Але старі, перевірені методи і засоби списувати поки рано. Багато чого з того, що винайшли наші діди, може послужити і сьогодні. Цегла, дерево, при тому що змінилися технології їх обробки і створення, досі не замінні.

Застосування цегли в будівництві має величезну історію, та й по сей день цей матеріал зберігає свою популярність при будівельних роботах. Сучасна цегла дуже змінилася порівняно навіть з радянським періодом, не кажучи про більш ранні часи. Сьогодні цегла це легкий керамічний виріб, що відрізняються високою міцністю. Також до безперечних плюсів цегли можна віднести його прекрасні теплоізоляційні властивості, які можливі завдяки спеціальним отворам. Для порівняння: рівень теплоізоляційних властивостей цегли більш ніж в два рази краще аналогічних властивих будь деревині показників.

Але збереження тепла не єдина важлива якість цегли. Куди важливіше те, що це один з найбільш міцних будівельних матеріалів. Технології створення цегли удосконалювалися, і в наш час вона спокійно винесе будь-які природні випробування дощем і вітром. Будинок побудований з нинішньої цегли, виготовленого за всім державними стандартами, здатний простояти без реконструкції понад століття.

На цьому плюси цегли не закінчуються, а тільки починаються. Цегла безпечний і за характеристиками протипожежної безпеки, і в плані біологічної (в ньому ніколи не заведуться цвіль або гниль). Форма й розмір цегли дозволяють створювати з нього різні архітектурні композиції, а широкий вибір кольорів тільки допоможе в цьому.

Всі ці численні переваги, про які ми розповіли, побічно свідчать, що цегла ще дуже довго буде використовуватися будівельниками всього світу.
 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *